خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/05/17 13:29:24
سرویس صحن
در صحن علنی مطرح شد؛

واکنش پورابراهیمی به اظهارات نایب رئیس مجلس

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: از نایب رئیس مجلس درخصوص ادعاهای وی به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت می کنم.
واکنش پورابراهیمی به اظهارات نایب رئیس مجلس رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: از نایب رئیس مجلس درخصوص ادعاهای وی به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت می کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/201808103093728833.jpg واکنش,پورابراهیمی,به,اظهارات,نایب,رئیس,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 17 مرداد) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در واکنش اظهارات نایب رئیس مجلس ضمن تشکر از آقای پزشکیان گفت: ما موضوعی را مطرح کردیم که از سوی وی مورد تایید واقع شد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از نمایندگان در هیات مدیره برخی دستگاه ها حضور داشته یا برخی اقوامشان را در آن جای داده اند، افزود: یک بار برای اینکه باب این موضوعات بسته شود ، آقای پزشکیان یا آقای ربیعی باید ادعاهای خود را ثابت کنند.  

وی با تاکید بر اینکه در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از آقای پزشکیان شکایت خواهم کرد، تصریح کرد: متاسفانه خود آقای پزشکیان رئیس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان بوده که این جای تاسف است.

پورابراهیمی گفت: یا باید ادعای مطرح شده درخصوص بنده اثبات شود یا در صحن علنی و در حضور نمایندگان عذرخواهی کند.

وی با بیان اینکه هر کسی ادعایی دارد باید ثابت کند افزود: ما ادعایی درخصوص آقای پزشکیان داشتیم که وی آن را تایید کرد، حال درخصوص ادعای منتسب به بنده باید ثابت کند.

دکتر علی لاریجانی در واکنش به این موضوعات گفت: آقای پورابراهیمی نباید نام می برد و آقای پزشکیان نیز دفاع کرده و پاسخ هایی را ارائه کردند و جمله ای را مطرح کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet