هدر موبایل
1397/05/17 12:46:07
سرویس صحن
نامه معاون پارلمانی رئیس جمهور در پاسخ به اظهارات یکی از نمایندگان از سوی دکتر لاریجانی قرائت شد:

دولت و معاون پارلمانی رئیس جمهور از علی ربیعی حمایت می‌کند

رئیس مجلس گفت: معاون پارلمانی رئیس جمهور در نامه‌ای نسبت به اظهار نظر یکی از نمایندگان مبنی بر عدم حمایت از وزیر کار واکنش نشان داد و حمایت خود را از علی ربیعی بیان کرد.
دولت و معاون پارلمانی رئیس جمهور از علی ربیعی حمایت می‌کند رئیس مجلس گفت: معاون پارلمانی رئیس جمهور در نامه‌ای نسبت به اظهار نظر یکی از نمایندگان مبنی بر عدم حمایت از وزیر کار واکنش نشان داد و حمایت خود را از علی ربیعی بیان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201708100493280179.jpg دولت,و,معاون,پارلمانی,رئیس,جمهور,از,علی,ربیعی,حمایت,می‌کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 17 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: آقای حسینعلی امیری معاون رئیس جمهور در نامه‌ای نسبت به اظهارات یکی از نمایندگان در جلسه امروز واکنش نشان داده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در این نامه آمده است که "مطلبی که به من انتساب داده‌اند که دولت و معاون پارلمانی رئیس جمهور از آقای ربیعی حمایت نمی‌کند، درست نیست و من به عنوان وظیفه از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  حمایت می‌کنم و آن حرف را نادرست می‌دانم".

براساس این گزارش حسین مقصودی نماینده سبزوار در مجلس در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 17 مرداد) مجلس شورای اسلامی  در جریان بررسی طرح استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در موافقت با این استیضاح، گفت: در صحبتی که با آقای امیری معاون رئیس جمهور داشتم گفتم در مورد کرباسیان و ربیعی چیکار کنیم، وی در پاسخ گفت کرباسیان را نگه دارید و در مورد ربیعی خودتان تصمیم بگیرید تلویحا گفتند هزینه اش برعهده مجلس باشد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet