هدر موبایل
1397/05/17 13:20:08
سرویس صحن
در جریان استیضاح وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی:

توضیحات پزشکیان درباره وضعیت شغلی دخترش در پتروشیمی جم

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت شغلی دخترش در پتروشیمی جم توضیحاتی ارائه کرد.
توضیحات پزشکیان درباره وضعیت شغلی دخترش در پتروشیمی جم نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت شغلی دخترش در پتروشیمی جم توضیحاتی ارائه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805109537875707.jpg توضیحات,پزشکیان,درباره,وضعیت,شغلی,دخترش,در,پتروشیمی,جم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مسعود پزشکیان در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 17 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  با اشاره به محتوای قسمتی از سخنان پورابراهیمی درباره "زهرا پزشکیان" گفت: مباحث مطرح شده نشانه بی‌اخلاقی و عدم تعهد است؛ دختر من در پتروشیمی جم مشغول به کار است، مدرک تحصیلی او هم لیسانس نیست بلکه فوق لیسانس است ضمن آنکه مسئولیتی در پتروشیمی جم ندارد بلکه پروژه‌ای را در آنجا در اختیار دارد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در فضای مجازی اعلام کرده بودند که 10 میلیون حقوق دریافت می‌کند در حالی که حقوق او 4 میلیون تومان است، گفت: از دانشگاه شریف، مدرک فوق لیسانس خود را دریافت کرده و در پتروشیمی جم قبل از حضور آقایان مشغول به کار بوده است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آیا حرف‌های زده شده به معنای این است که من رانت خوار هستم، ادامه داد: می‌خواهند بررسی کنیم که بچه‌ها و دار و دسته آنها بیشتر در سیستم مشغول به کار هستند یا فرزندان من؟!

وی تاکید کرد: انصاف نیست که اینگونه سخنان از پشت تریبون مجلس شورای اسلامی مطرح شود.

دکتر علی لاریجانی اظهار داشت: نباید اسم کسی در صحن علنی مجلس آورده می شد و صحبت‌های آقای پزشکیان صحیح است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet