هدر موبایل
1397/05/17 13:20:42
سرویس صحن
ربیعی در صحن علنی مجلس:

50 بنگاه در مرحله فروش قرار دارد/فعالیت دختر پزشکیان در پتروشیمی ارتباطی به من ندارد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: متاسفانه تهمت ها و حرف های ناروایی در صحن امروز مجلس به من زده شد.
50 بنگاه در مرحله فروش قرار دارد/فعالیت دختر پزشکیان در پتروشیمی ارتباطی به من ندارد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: متاسفانه تهمت ها و حرف های ناروایی در صحن امروز مجلس به من زده شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711100770999875.jpg 50,بنگاه,در,مرحله,فروش,قرار,دارد/فعالیت,دختر,پزشکیان,در,پتروشیمی,ارتباطی,به,من,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی ربیعی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 17 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از دفاعیات خود در حوزه استیضاح گفت: مطالبی که مطرح شد در چارچوب استیضاح نبود، متاسفانه تهمت های بسیار و حرف های ناروایی به من زده شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خطاب به پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: آقای پورابراهیمی شما آقای کهنوجی را می شناسید، رزومه ایشان دست من چیکار می کند، اگر ایشان از مدیران مس می شد مشکل شما با بنده اینچنین ادامه پیدا می کرد، آقای پورابراهیمی این نامه برای بنده نبوده و مربوط به اطلاعات نیروی انتظامی است.

وی تاکید کرد: شما مشکلات بسیاری برای بنده در استان ها به وجود آورده و دائم شبکه ایجاد می کنید، دختر آقای پزشکیان قبل از وزارت بنده در پتروشیمی مشغول به فعالیت بود، فعالیت دختر آقای پزشکیان ارتباطی به بنده ندارد شما یک دختر مسلمان شاگرد اول را به بنده ارتباط می دهید.

ربیعی ادامه داد: رئیس بهزیستی سبزوار یک زن برجسته است اما به من فشار می آورند که یا این فرد را بردار یا اینکه تو را استیضاح می کنیم. در اتاق من می گویند سالی 400، 500 میلیون تومان به حساب فرد موردنظر آن ها واریز شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه شرایط سخت اقتصادی در کشور وجود دارد، تصریح کرد: ما به فکر مردم هستیم و بنده وضعیت سخت فعلی اقتصادی را متوجه هستم. باید برنامه های کارشناسی شده برای رفع این مشکلات در نظر گرفته شود، ما می توانیم به مسائل و مشکلات غلبه کنیم اما نباید اختلافات را افزایش دهیم.

این عضو کابینه دوزادهم با بیان اینکه سیاسی کردن و شلوغ کاری نشان از بی توجهی به شفافیت است، گفت: من برای رفع مشکلات اجتماعی به ویژه اشتغال برنامه های بسیاری برای  آینده دارم باید مسئولیت پذیری را در انجام کارها افزایش داد، خوشبختانه یکی از افتخارات نظام است که برای آن 8 هزار میلیارد تومان طرح به بانک ها فرستاده شد.

ربیعی با بیان اینکه به دنبال فروش بنگاه ها در وزارتخانه متبوع خود هستم، افزود: 50 بنگاه به فروش گذاشته شده است به طور حتم از بنگاه داری خارج می شویم نباید ایدئولوژی اختلافات نوشته شود باید به مردم نشان دهیم که ما با فساد نبوده و با آن مبارزه می کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه اصلاحات جدیدی باید در عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گیرد، تصریح کرد: اشتغال مجموعه حرکت نظام است اما این وزارتخانه برنامه حفاظت از زندگی 5 دهک جامعه را در دستورکار داشته و کارهای زیادی در این حوزه انجام شده است ضمن اینکه معتقدم باید سه عنصر عقلانیت، سختکوشی و مدارا حرکت های بسیاری انجام داده و مشکلات را حل کرد.

ربیعی یادآور شد: من چه وزیر باشم و چه نباشم  و چه به من رأی بدهید یا ندهید کماکان با احترام به استیضاح‌کنندگان هر چه در توان دارم به کار خواهم گرفت و در جهت تحقق اهداف در این حوزه روز و شب نخواهم شناخت.

وی افزود: اگر به بنده رأی هم ندهید دست شما را می‌بوسم و قطعاً در حوزه‌ای که به انجام امور خلق در حوزه اجتماعی بپردازد فعالیت خواهم کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد: امیدوارم به گونه‌ای رأی دهید که سرمایه  اجتماعی نظام را پاس بداریم، اعتماد عمومی را ضایع نکنیم و اخلاق را فرونپاشیم چرا که در کنار همدیگر از تمام این بحران‌ها عبور خواهیم کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet