هدر موبایل
1397/05/17 13:46:09
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در صحن علنی:

نمایندگان و دولت ادعاهای خود درباره اسامی افراد را اعلام کنند/ پیگیری موضوع در هیات نظارت طی دو هفته

رئیس مجلس با بیان اینکه نام بردن از افراد در رابطه با رایزنی آنها با دستگاه ها در جلسه استیضاح وزیر کار اشتباه بود، گفت: افراد مدعی درخصوص اسامی برخی افراد، اسامی را بدهند تا به هیات نظارت ارجاع داده شود.
نمایندگان و دولت ادعاهای خود درباره اسامی افراد را اعلام کنند/ پیگیری موضوع در هیات نظارت طی دو هفته رئیس مجلس با بیان اینکه نام بردن از افراد در رابطه با رایزنی آنها با دستگاه ها در جلسه استیضاح وزیر کار اشتباه بود، گفت: افراد مدعی درخصوص اسامی برخی افراد، اسامی را بدهند تا به هیات نظارت ارجاع داده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104649054460.jpg نمایندگان,و,دولت,ادعاهای,خود,درباره,اسامی,افراد,را,اعلام,کنند/,پیگیری,موضوع,در,هیات,نظارت,طی,دو,هفته Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 17 مرداد) مجلس شورای اسلامی  در جریان بررسی طرح استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش از رأی گیری درخصوص استیضاح مربوطه، گفت: امروز این استیضاح انجام شد و موارد مختلفی را گفتند، البته می توانستند برخی مطالب را مطرح نکنند، چرا که برخی درست هم نیست ، آقای ربیعی نامه ای به من دادند و گفتند برای شرکت ملی مس است اما برای شرکت ملی مس نیست، بلکه برای بهزیستی راور است که در آن مطرح شده آقای پورابراهیمی رایزنی می کند که فلان فرد رئیس اداره بهزیستی راور شود.

وی با بیان اینکه نام بردن از افراد بسیار غلط بود، افزود: از دولت و آقای ربیعی که گفتند فردی آمده و گفته اند که پول دهید، خواهش می کنم اسامی این فرد یا افراد را به ما ارائه دهید و من از هیات نظارت می خواهم در اسرع وقت رسیدگی و پیگیری کند. چرا یک حرف مبهم را مطرح می کنید؟ در این مدتی که با آقایان نماینده کار کردم به این نتیجه رسیدم ممکن است آنها رایزنی کنند که مثلا فلان فرد را در فلان جا به کار بگیرید یا ممکن است بگویند برای بهزیستی شهری بودجه ای اختصاص یابد که این مسائل متعارف است، اما نه آنکه برای خودشان پولی را درخواست کرده باشند. چرا حرفی را می زنید که فضای کشور را ملتهب می کند؟

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برخی از نمایندگان هم که صحبت می کنند، متاسفانه فضا را طوری خاص، تیره و تار نشان ندهید، لذا خواهش دارم نمایندگان، وزیر کار و دولت که ادعاهایی درخصوص اسامی افراد داشتند این اسامی را به ما بدهند و مبهم صحبت نکنند. ما این اسامی را در اسرع وقت به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه داده و هیات نظارت نیز باید در مدت زمان مشخصی بررسی ها را انجام و نتایج را اعلام دارند.

رئیس قوه مقننه با تاکید بر اینکه برخی از حرف های مطرح شده در جلسه استیضاح وزیر کار خوب نبود و جلسه می توانست بهتر برگزار شود، گفت: عرض دو هفته به این مسئله رسیدگی می کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet