هدر موبایل
1397/05/17 16:04:02
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر شفاهی سلیمی:

همه مدارک و اسناد مطروحه در جلسه استیضاح باید به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه شود/ لزوم تسریع در رسیدگی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همه مدارک و اسنادی که در جلسه استیضاح علی ربیعی مطرح شد، باید به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه شود تا در اثر وقت تصمیم گیری شود.
همه مدارک و اسناد مطروحه در جلسه استیضاح باید به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه شود/ لزوم تسریع در رسیدگی رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همه مدارک و اسنادی که در جلسه استیضاح علی ربیعی مطرح شد، باید به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه شود تا در اثر وقت تصمیم گیری شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201610106699760226.jpg همه,مدارک,و,اسناد,مطروحه,در,جلسه,استیضاح,باید,به,هیات,نظارت,بر,رفتار,نمایندگان,ارائه,شود/,لزوم,تسریع,در,رسیدگی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 17 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی تبصره 3 ماده 226 قانون آئین نامه داخلی مجلس، اظهار داشت: براساس این تبصره نمایندگان نباید در صحبت‌های خود از محور جلسه خارج شوند.

وی افزود: امروز مسائلی مطرح شد که به وفور خارج از موضوع بود و ای کاش مدیریت می‌شد.

عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اتهاماتی در جلسه رد و بدل شد؛ شما بفرمایید تا اسناد را بیاورند و ما نیز در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان قطعا دستور جنابعالی را اجابت می‌کنیم.

سلیمی ادامه داد: چند وزیر دیگر استیضاح می‌شوند و آقای روحانی نیز باید برای سوال از رئیس جمهور در مجلس حضور یابد، اگر قرار باشد که هر کسی فرافکنی کند، قابل قبول نیست.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس بیان کرد: گویا بناست که استیضاح وزاری رفاه جنجالی شود، در اواخر دولت دهم نیز استیضاح وزیر کار جنجالی شد و هیات رئیسه مجلس باید مدیریت کند.

دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر شفاهی سلیمی، بیان کرد: با توجه به اینکه شما عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان هستید، همه مدارک، اسناد و اسامی که بیان شده در فاصله 2 هفته‌ای‌ باید به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه شده تا با سرعت رسیدگی شود و نباید "گفتن و میگن" مطرح شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet