خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/05/17 13:34:34
سرویس صحن
فولادگر در صحن علنی:

رعایت عدالت، انصاف و اخلاق در مسئله استیضاح اهمیت دارد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد در مسئله استیضاح رعایت عدالت، انصاف و اخلاق اهمیت دارد از این رو باید بحث هایی که در مورد نمایندگان یا مدیران دولتی مطرح و تعمیم داده می شود شفاف شود.
رعایت عدالت، انصاف و اخلاق در مسئله استیضاح اهمیت دارد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد در مسئله استیضاح رعایت عدالت، انصاف و اخلاق اهمیت دارد از این رو باید بحث هایی که در مورد نمایندگان یا مدیران دولتی مطرح و تعمیم داده می شود شفاف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201712106255340364.jpg رعایت,عدالت،,انصاف,و,اخلاق,در,مسئله,استیضاح,اهمیت,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا فولادگر در نشست علنی امروز (چهار‌شنبه 17 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با استناد به مواد 223 و 24 آیین نامه داخلی مجلس، گفت: تاکنون 10 دوره از مجلس گذشته و در هر دوره استیضاح وزراء انجام شده است؛ همواره در چنین جلساتی موضوعات موافق و مخالف مطرح می شود و متاسفانه گاهی از مرزهای اخلاق، انصاف و عدالت عبور شده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بر اساس مسائل آیین نامه ای، شبهات بوجود آمده و همچنین مسائل بوجود آمده در ابتدای جلسه باید برای مردم  اطلاع رسانی شود.

وی ادامه داد: همچنین در مسئله استیضاح رعایت عدالت، انصاف و اخلاق اهمیت دارد از این رو باید بحث هایی که در مورد نمایندگان یا مدیران دولتی مطرح و تعمیم داده می شود شفاف شود؛ نباید فضایی ایجاد شود که مردم بر اساس عملکرد اشتباه یک شخص، نسبت به نظام بی اعتماد شوند. بنابراین هرچقدر شفاف سازی صورت بگیرد اعتماد مردم به نظام را زیاد کرده ایم.

همچنین دکتر علی لاریجانی، رییس قوه مقننه ضمن تایید اظهارات نماینده مردم اصفهان در مجلس، گفت: نیازی نبود در این جلسه اسم افراد برده شود و گاهی گِرد حرف زده شود.

رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید اسناد و مدارک داده شود نه اینکه مبهم و مجهول صحبت شود، خاطرنشان کرد: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس اسناد را بگیرد و موضوع را رسیدگی کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet