هدر موبایل
1397/05/20 17:53:00
سرویس اقتصادی
اسدی کرم:

بسته جدید ارزی دولت بخشی از مسائل بازار  را حل می کند/نرخ ها در بازار ثانویه با گذشت زمان واقعی می شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت:نرخ ها در بازار ارز با سیاست دستوری به تعادل نمی رسد.
بسته جدید ارزی دولت بخشی از مسائل بازار  را حل می کند/نرخ ها در بازار ثانویه با گذشت زمان واقعی می شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت:نرخ ها در بازار ارز با سیاست دستوری به تعادل نمی رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105196723646.jpg بسته,جدید,ارزی دولت,بخشی,از,مسائل,بازار, را,حل,می,کند/نرخ,ها,در,بازار,ثانویه,با,گذشت,زمان,واقعی,می,شود Icana

علی اسدی کرم در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص ارائه بسته جدید ارزی دولت، گفت:اینکه همواره نوسانات بازار ارز اقتصاد کشور را تحت تاثیر قرار داده یک موضوع بدیهی است بنابراین ایجاد ثبات در بازار ارز یکی از لازمه های پیشرفت اقتصاد کشور است.   

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد:تضمین اعتماد برای انجام امور اقتصادی و سرمایه گذاری یک موضوع جدی است در این راستا باید سیاست های اقتصادی به نحوی اعمال شود که اطمینان سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در کشور ارتقا یابد.

بسته جدید ارزی دولت بخشی از مشکلات بازار ارز  را حل می کند

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی افزود: بسته جدید ارزی دولت، که توسط همتی رئیس کل بانک مرکزی کشور تشریح کردند نکات مثبتی دارد که می تواند حداقل بخشی از مشکلات بازار ارز  را حل کند البته باید یک مقطع زمانی بگذرد تا نرخ ها در بازار ثانویه واقعی تر شود.

اسدی کرم در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، افزود:باید پذیرفت تولیدکنندگان و صادرکنندگان در مدت اخیر با مشکلات جدی روبرو شده بودند و نابسامانی های بازار ارز بازارهای مختلف دیگر را با چالش جدی روبرو کرده بود.

نرخ ها در بازار ارز با سیاست دستوری به تعادل نمی رسد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نرخ ها در بازار ثانویه با گذشت زمان واقعی می شود،یادآور شد:در هر صورت نباید فراموش کرد بازار ارز با سیاست دستوری به تعادل نمی رسد بنابراین بسته جدید ارزی دولت، می تواند حداقل جوابگوی بخش قابل توجهی از نیازهای ارز کشور باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet