خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/05/20 15:28:26
سرویس سیاسی
در گفت و گو با خانه ملت مطرح شد:

شکایت از پزشکیان صحت ندارد/ادعاهای مطرح درباره نمایندگان در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی می شود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خبر شکایت بنده از پزشکیان صحت ندارد،گفت: ادعاهای مطرح شده درباره نمایندگان مجلس در جلسه استیضاح وزیر تعاون، به تفکیک هر نماینده در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی می شود.
شکایت از پزشکیان صحت ندارد/ادعاهای مطرح درباره نمایندگان در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی می شود رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خبر شکایت بنده از پزشکیان صحت ندارد،گفت: ادعاهای مطرح شده درباره نمایندگان مجلس در جلسه استیضاح وزیر تعاون، به تفکیک هر نماینده در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201611108942876208.jpg شکایت,از,پزشکیان,صحت,ندارد/ادعاهای,مطرح,درباره,نمایندگان,در,هیئت,نظارت,بر,رفتار,نمایندگان,بررسی,می,شود Icana

محمدرضا پور ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت:در پی انتشار خبری در برخی از رسانه ها مبنی بر شکایت بنده از پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی باید بگویم این خبر صحت ندارد و بنده شکایتی از پزشکیان طرح نکرده ام.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:مقرر شده است ادعاهایی که در جلسه استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوی شخص وزیر سابق مطرح شده را در مراجع قضایی پیگیری کنیم.

پورابراهیمی داورانی تصریح کرد: با تصمیم دکتر لاریجانی، کلیه موارد مطرح شده درباره نمایندگان مجلس در جلسه استیضاح وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس بررسی می شود بنابراین بحث شکایت نمایندگان مجلس مطرح نیست. 

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:در مجموع ادعاهای مطرح شده درباره نمایندگان در جلسه استیضاح وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تفکیک در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس بررسی می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet