هدر موبایل
1397/05/21 07:37:00
سرویس فرهنگی
حضرتی:

سلطانی‌فر پاسخگوی وضعیت باشگاه‌‎های زیر نظر وزارت ورزش باشد/ استقلال با بدهی 170 میلیاردی در آستانه فروپاشی

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به مشکلات عدیده باشگاه‌‎های زیر نظر وزارت ورزش، خواستار پاسخگویی وزیر در این خصوص شد.
سلطانی‌فر پاسخگوی وضعیت باشگاه‌‎های زیر نظر وزارت ورزش باشد/ استقلال با بدهی 170 میلیاردی در آستانه فروپاشی نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به مشکلات عدیده باشگاه‌‎های زیر نظر وزارت ورزش، خواستار پاسخگویی وزیر در این خصوص شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710105432515967.jpg سلطانی‌فر,پاسخگوی,وضعیت,باشگاه‌‎های,زیر,نظر,وزارت,ورزش,باشد/,استقلال,با,بدهی,170,میلیاردی,در,آستانه,فروپاشی Icana

الیاس حضرتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اعلام وصول سئوالش از وزیر ورزش و جوانان در صحن عنی مجلس، اظهار کرد: این سئوال در خصوص وضعیت نابسامان باشگاه‌‎های زیر نظر وزارت ورزش و جوانان بوده که در نتیجه سوء مدیریت در مجموعه وزارتخانه ایجاد شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات عدیده باشگاه‌‎های زیر وزارت ورزش و جوانان به ویژه باشگاه استقلال، عنوان کرد: مشکلات این باشگاه تا حدی است که باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تا آستانه فروپاشی نیز پیش رفته است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 170 میلیارد تومان بدهی باشگاه استقلال است که این بدهی در بستن لیست بازیکنان نیز تأثیر گذاشته است، افزود: در حال حاضر لیست بازیکنان این باشگاه با حضور نفرات امید تکمیل شده است و این مسئله نشان دهنده ضعف مدیریتی باشگاه استقلال است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان باید نظارت جدی‌تر بر نحوه مدیریت باشگاه‌‎های زیر نظر وزارت ورزش و جوانان داشته باشد؛ تا این باشگاه‌ها اینچنین دچار مشکل نشوند، گفت: این سئوال مربوط به گذشته بود که با توجه به ادامه روند مدیریتی ضعیف این سئوال مجددا به جریان افتاد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet