خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/05/20 17:48:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
داداشی:

بسته اقتصادی جدید دولت زمانی اثربخش است که قیمت‌ها در بازار کاهش یابد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: بسته جدید اقتصادی دولت تاکنون در جامعه اثربخش نبوده و زمانی این امر میسر خواهد شد که قیمت‌ها در بازار کاهش یابد.
بسته اقتصادی جدید دولت زمانی اثربخش است که قیمت‌ها در بازار کاهش یابد عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: بسته جدید اقتصادی دولت تاکنون در جامعه اثربخش نبوده و زمانی این امر میسر خواهد شد که قیمت‌ها در بازار کاهش یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805101645961234.jpg بسته,اقتصادی,جدید,دولت,زمانی,اثربخش,است,که,قیمت‌ها,در,بازار,کاهش,یابد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ولی داداشی، با اشاره به بسته جدید اقتصادی دولت برای حل مشکلات بازار گفت: بسته اقتصادی جدید دولت زمانی نتیجه‌بخش خواهد بود که قیمت‌ها در بازار پایین بیاید و قیمت سکه، ارز و سایر موارد پایین بیاید و در این موقع است که نتیجه‌بخش بودن بسته اقتصادی دولت قابل درک و قابل لمس است.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، افزود: بسته اقتصادی دولت فعلاً مسکوت است و آن‌طور که باید و شاید به صورت تفصیلی توضیحاتی در خصوص آن ارائه نشده است و دیگر اینکه ما تغییر و تحولی را در بازار ندیده‌ایم.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ اظهار داشت: ما امیدواریم بسته پیشنهادی دولت نتیجه‌بخش باشد و ما هم می‌خواهیم که اثربخشی این بسته در بازار محسوس باشد.

به گزارش فارس، داداشی در پایان خاطرنشان کرد: ما هیچ اثری از نتیجه‌بخش بودن بسته اقتصادی دولت ندیده‌ایم و امیدواریم در روزهای آتی اثر این بسته را در بازار و همچنین در معیشت مردم مشاهده کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet