شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1397/05/21 02:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فیضی:

وضعیت موجود نشانه ضعف دولت و منتخب مردم نیست

نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: بر این باورم که وضعیت موجود و مشکلات کشور ناشی از ضعف رییس قوه مجریه به عنوان منتخب مردم ایران نیست.
وضعیت موجود نشانه ضعف دولت و منتخب مردم نیست نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: بر این باورم که وضعیت موجود و مشکلات کشور ناشی از ضعف رییس قوه مجریه به عنوان منتخب مردم ایران نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104560400567.jpg وضعیت,موجود,نشانه,ضعف,دولت,و,منتخب,مردم,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد فیضی به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار در گفت و گو با خبرنگاران افزود: روی همین باور است که با قاطعیت ورقه مربوط به سئوال از حجت الاسلام روحانی به عنوان رییس جمهوری منتخب ایران را امضاء نکردم.

 نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: دولت روحانی در دوره اول خود به واقع کارهای موثر و مفیدی همانند کاهش اثرهای تحریم ، فراهم کردن زمینه سرمایه گذاری های خارجی و اقدام هایی از این قبیل را برای بهبود وضعیت کشور انجام داد.

به گفته وی ، مشکلات پیش آمده و به خصوص وضعیت معیشتی خانواده ها در دوره دوم دولت تدبیر و امید را که اغلب از دگرگونی جو سیاسی و اعمال فشارهای خارجی بوده را نمی توان ناشی از کوتاهی و ناکارآمدی این دولت دانست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: در شرایط کنونی کشور برای مقابله با وضعیت موجود، نیازمند یک صدای واحد در ایران به عنوان تنها راهبرد منطقی هستیم و طرح مسایلی مانند سئوال از رییس جمهوری، استیضاح وزیران، انتخابات آینده و مواردی از این دست و ربط دادن آنها به وضعیت پیش آمده اقدام هایی ناپخته و عجولانه بوده و نمی تواند چاره گر باشد.

فیضی با اشاره به مواضع ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بیان کرد: اگر قصد اداره کشور به شیوه مطلوب را داریم باید تمام نهادها ، ارگانها و قوای حاکمیتی تصمیم گیرنده درباره مسایل کلان کشور در واکنش به مواضع ترامپ به شکل یکصدا عمل کنند و چنین نباشد که اظهار نظرهای مختلف از تریبون ها و جایگاههای گوناگون دست آویزی را که رییس جمهوری آمریکا در پی آن است فراهم کند.

به گزارش ایرنا، او به ضرورت وجود یک نفر سخنگوی مشخص درباره مسایل کلان کشور و به خصوص در زمینه سیاست خارجی و پیشنهاد رییس جمهوری آمریکا در باره مذاکره با ایران اشاره و تاکید کرد : هر تصمیمی را که مسئوولان ارشد نظام درباره موضع و پاسخ ایران اتخاذ کنند باید توسط یک نفر یعنی منتخب مردم ایران اعلام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet