هدر موبایل
1397/05/22 10:23:48
سرویس دیگر رسانه‌ها
کریمی اصفهانی مطرح کرد:

دوره اصولگرایی و اصلاح‌طلبی تمام شده، چه رسد به نواصولگرایی/ مردم از جناح‌بندی‌ها خسته شده اند

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت:مردم از جناح بندی ها خسته شدند. همه کسانی که به انقلاب، نظام و ولایت معتقدند باید دور هم جمع شوند و هدف خدمت به کشور، نظام و انقلاب را پی بگیرند، نه آنکه مقابل همدیگر بیایستند.
دوره اصولگرایی و اصلاح‌طلبی تمام شده، چه رسد به نواصولگرایی/ مردم از جناح‌بندی‌ها خسته شده اند عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت:مردم از جناح بندی ها خسته شدند. همه کسانی که به انقلاب، نظام و ولایت معتقدند باید دور هم جمع شوند و هدف خدمت به کشور، نظام و انقلاب را پی بگیرند، نه آنکه مقابل همدیگر بیایستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201712100485553088.jpg دوره,اصولگرایی,و,اصلاح‌طلبی,تمام,شده،,چه,رسد,به,نواصولگرایی/,مردم,از,جناح‌بندی‌ها,خسته,شده,اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از نامه نیوز؛ نواصولگرایی پرچمی است که قالیباف بعد از انتخابات ریاست جمهوری برافراشت و هر از چندگاهی سعی در جلب توجه افکارعمومی به این دیدگاه دارد اما هر چه این مسئله برای او حائز اهمیت است، برای اصولگرایان رنگ و لعابی ندارد.

با احمدکریمی اصفهانی درباره تدوین مانیفست نواصولگرایی در جمعیت پیشرفت و عدالت منتسب به محمدباقر قالیباف صحبت کردیم. عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری خیلی صریح گفت که دوره جناح و جناح بازی به پایان رسیده است چه رسد به اصولگرایی و نواصولگرایی.

حزب منتسب به آقای قالیباف مانیفست «نواصولگرایی» را در دو سرفصل «مردم‌باوری» و «رجوع به مبانی انقلاب» تدوین کرد، به نظر شما در وضعیت کنونی که همه نگاه ها به نوع مقابله با تحریم ها و تهدیدهای آمریکاست، مانیفست نواصولگرایی چقدر می تواند محل توجه باشد؟

برای آنکه مقابل بیگانگان بیایستیم، برای نظام جمهوری اسلامی کار کنیم و مملکت را از این وضعیت نابسامان نجات دهیم، اتفاق نظر و همگرایی لازم است بنابراین طرح هر گونه جناح بندی را درست نمی دانم. اصولگرایی و نواصولگرایی که بماند، دیگر وقت طرح عناوین اصولگرایی و اصلاح طلبی هم گذشته است و مردم از طرح این جناح بندی ها خسته شدند. همه کسانی که به انقلاب، نظام و ولایت معتقدند باید دور هم جمع شوند و هدف خدمت به کشور، نظام و انقلاب را پی بگیرند، نه آنکه مقابل همدیگر بیایستند.

جنگ اقتصادی با آمریکا چند ماهی است که شروع شده اما برخی اصولگرایان منتقد دولت از جمله جبهه پایداری در این وضع و اوضاع مردم را تشویق و ترغیب به اعتراضات خیابانی می کنند تا به دولت برای پاسخگویی به مطالبات عمومی فشار وارد شود، نظر شما چیست؟

آمریکا با وجودی که تمام تیرهایش را به سوی ایران شلیک کرد و از اجرای هیچ توطئه ای چشم نپوشید اما نتوانست به اهداف مدنظرش برسد، چراکه نظام جمهوری اسلامی ایران از پشتوانه قوی مردمی برخوردار است. بر همین اساس قصد دارد بین مردم و نظام فاصله بیاندازد و برای عملی کردن این نیت به تحریک ملت ایران می پردازد. معتقدم هر دولتی که سرکار است، دولت جمهوری اسلامی است. شاید از ابتدای انقلاب تاکنون نقدهای زیادی به دولت های مختلف بود، دولت نهم و دهم بزرگترین خیانت ها را به کشور کرد اما در عین حال تلاش شد، مدارا صورت گیرد. قوانین کشور اجازه می دهد که هر کسی یا جمعی از مردم اعتراضی به مسئولان دارند در چارچوبی مشخص دیدگاه های خود را منتقل کنند اما اینکه جمعیت به خیابان بیایند و اجتماعات غیرمتعارفی شکل بگیرد، یقیناً اتفاقی است که آمریکا و ضدانقلاب خارج نشین می خواهند. به عبارت دیگر در بحران اقتصادی کنونی هرگز نباید دولت تضعیف شود و هر کسی مشوق راه اندازی تجمعات غیرقانونی اعتراضی علیه دولت باشد، همراهی با آمریکا و ضدانقلاب کرده چون می خواهد برای انقلاب و نظام مشکل آفرینی کند بنابراین هر نوع تجمعی از این دست را محکوم می کنم./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet