هدر موبایل
1397/05/22 12:18:44
سرویس سیاسی
دهقانی فیروزآبادی:

دعوت از وزیر خارجه به کمیسیون امنیت ملی برای ایراد توضیحاتی درباره کنوانسیون دریای‌خزر

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: با توجه به روال کاری گذشته وزیر امور خارجه برای ایراد توضیحاتی درباره کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر به کمیسیون امنیت ملی مجلس دعوت می‌شود.
دعوت از وزیر خارجه به کمیسیون امنیت ملی برای ایراد توضیحاتی درباره کنوانسیون دریای‌خزر نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: با توجه به روال کاری گذشته وزیر امور خارجه برای ایراد توضیحاتی درباره کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر به کمیسیون امنیت ملی مجلس دعوت می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201805106086852511.jpg دعوت,از,وزیر,خارجه,به,کمیسیون,امنیت,ملی,برای,ایراد,توضیحاتی,درباره,کنوانسیون,دریای‌خزر Icana

کمال دهقانی فیروزآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به امضای سند کنواسیون رژیم حقوقی دریای خزر، گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هر زمان که اتفاقات با تاثیرات مهم در کشور رخ دهد یا کنوانسیون‌های برگزار و سندهایی چون سند حقوق دریای خزر امضا شود، به ویژه اسنادی که به منافع ملی مرتبط است، از وزیر امور خارجه برای ایراد توضیحات دعوت می‌کند.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: از این رو نمایندگان از آقای ظریف چنین درخواستی را خواهند داشت هرچند در دستور کار هفته آینده کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی این موضوع طرح نشده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: با توجه به اهمیت این کنوانسیون در اولین جلسه هفته آتی کمیسیون به درخواسست اعضا موضوع تغییر دستور کار و دعوت از وزیر امور خارجه مطرح می‌کند تا آقای ظریف در جلسه حاضر و گزارشی پیرامون اجلاس قزاقستان و توافق‌های انجام شده ارائه کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet