هدر موبایل
1397/05/23 00:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بعیدی‌نژاد:

دولت جلوی تقسیم ناعادلانه دریای خزر را در اجلاس اخیر سران گرفت

حمید بعیدی‌نژاد در توییتی واکنش‌ها درباره اجلاس اخیر سران پنج کشور ساحلی دریای خزر را مورد انتقاد قرار داد.
دولت جلوی تقسیم ناعادلانه دریای خزر را در اجلاس اخیر سران گرفت حمید بعیدی‌نژاد در توییتی واکنش‌ها درباره اجلاس اخیر سران پنج کشور ساحلی دریای خزر را مورد انتقاد قرار داد. https://cdn.icana.ir/d/019/123864.jpg دولت,جلوی,تقسیم,ناعادلانه,دریای,خزر,را,در,اجلاس,اخیر,سران,گرفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سفیر ایران در انگلیس با اشاره به برخی حواشی‌ها در رابطه با کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر گفت: در مرام ایرانی، جلب نظر مردم هدف نیست بلکه مردمی بودن باید با مروت و راستگویی همراه باشد.

بعیدی‌نژاد افزود: آیا این جوانمردی است که به جای حمایت، دولتی را که در اوج تحریم و فشارهای بین‌المللی، جلوی تقسیم ناعادلانه دریای خزر را در همین اجلاس اخیر سران گرفت، مورد حمله قرار داده و متهم کنیم.

وی همچنین در پاسخ به یکی از کاربران که عملکرد تیم رسانه‌ای دولت در این زمینه را مورد انتقاد قرار داد، گفت: علاوه بر این یک مشکل هم این است که برخی سلبرتی‌ها برای ژست روشنفکری و ملی‌گرایی بدون احاطه به موضوع و ناخواسته وارد جریانی می‌شوند که خلاف منافع ملی است.

سفیر ایران در انگلیس تاکید کرد: اصلا در این اجلاس تصمیمی درخصوص تقسیم دریا گرفته نشده است.

به گزارش ایسنا، بعیدی‌نژاد همچنین در پاسخ به یکی دیگر از کاربران خاطرنشان کرد: برخی از جریانات خارج‌نشین می‌خواهند به دروغ به مردم ما بگویند که دولت به علت فشار تحریم و برای کسب حمایت روسیه از سهم حاکمیتی ایران در دریای خزر کوتاه آمده است در حالی که درست در همین شرایط ایران در اجلاس اخیر جلوی تعیین سهم غیرعادلانه ایران از دریای خزر را گرفت؛ این یعنی دروغ!/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet