شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/05/23 11:18:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پورمختار:

رئیس‌جمهور برای تغییر تیم اقتصادی دست به کار شود

نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس گفت: با توجه به شرایط فعلی اقتصادی،ترمیم تیم اقتصادی کابینه و تغییر سیاست‌های اقتصادی دولت امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.
رئیس‌جمهور برای تغییر تیم اقتصادی دست به کار شود نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس گفت: با توجه به شرایط فعلی اقتصادی،ترمیم تیم اقتصادی کابینه و تغییر سیاست‌های اقتصادی دولت امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است. https://cdn.icana.ir/d/019/120524.jpg رئیس‌جمهور,برای,تغییر,تیم,اقتصادی,دست,به,کار,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدعلی پورمختار، نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی،ضمن انتقاد از وضعیت اقتصادی کشور، گفت: با توجه به شرایط فعلی اقتصادی،ترمیم تیم اقتصادی کابینه و تغییر سیاست‌های اقتصادی دولت امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.

وی با بیان اینکه متأسفانه مدیریت خوبی بر بازار ارز، سکه و سیاست‌های پولی مشاهده نمی‌شود، افزود: برخی از نمایندگان بارها درباره مشکلات اقتصادی به رئیس‌جمهور و تیم اقتصادی دولت تذکرهای جدی دادند اما متأسفانه دولتمردان توجه‌ای به این هشدار‌ها نکردند و اقدامات و سیاست‌های خود را ادامه دادند.

نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس با تاکید بر اینکه رئیس‌جمهور باید تیم اقتصادی خود را اصلاح، بازسازی و ترمیم کند، اظهار‌ داشت: نمایندگان براساس بعد نظارتی مجلس پیگیر مسائل بوده و پیشنهاداتی را مطرح می‌کنند. اگر تغییری در رویکرد‌ها و سیاست‌ها مشاهده نشود، مجلس به دنبال استیضاح وزرای اقتصادی بوده و عزم این کار را هم دارد.

پورمختار با ابراز اینکه بهتر است رئیس‌جمهور خود برای تغییر تیم اقتصادی دست به کار شود پیش از اینکه مجلس بخواهد دست به کار شود، ادامه داد: اگر تیم اقتصادی دولت ترمیم نشود، وکلای ملت استیضاح وزرای اقتصادی را کلید می‌زند.

به گزارش تسنیم،عضو کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه اگر رئیس‌جمهور پاسخ مثبتی در جهت رفع مشکلات مردم با ترمیم و بازسازی تیم اقتصادی دولت دهد مجلس نیز در جهت بهبود وضعیت فعلی به رئیس‌جمهور کمک می‌کند، گفت: مجلس به دنبال رفع مشکلات معیشتی مردم است و تمام طیف‌های سیاسی روی این موضوع تاکید دارند که اولویت مجلس رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet