هدر موبایل
1397/05/23 11:24:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلالی :

کسی از مذاکره با آمریکا خیری ندید/ صحبت از مذاکره مجدد کاملا انحرافی است

رییس مرکز پژوهش های مجلس گفت: در حال حاضر صحبت از مذاکره مجدد کاملا صحبت انحرافی است و ترامپ هم بیشتر براساس ایجاد یک جنگ روانی این موضوع را مطرح می کند.
کسی از مذاکره با آمریکا خیری ندید/ صحبت از مذاکره مجدد کاملا انحرافی است رییس مرکز پژوهش های مجلس گفت: در حال حاضر صحبت از مذاکره مجدد کاملا صحبت انحرافی است و ترامپ هم بیشتر براساس ایجاد یک جنگ روانی این موضوع را مطرح می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201805109194816489.jpg کسی,از,مذاکره,با,آمریکا,خیری,ندید/,صحبت,از,مذاکره,مجدد,کاملا,انحرافی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از خبرگزاری میزان؛ کاظم جلالی با اشاره به اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر مذاکره مجدد با ایران گفت: مذاکره با آمریکا یک بار انجام و نتیجه آن مشاهده شد.

عضو «کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی» مجلس با بیان اینکه آمریکا با یک مسئول غیر خردمندانه رو به روست تصریح کرد: به اعتقاد بنده آمریکایی‌ها ابتدا باید به برجام بازگردند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: در حال حاضر صحبت از مذاکره مجدد کاملا صحبت انحرافی است و ترامپ هم بیشتر براساس ایجاد یک جنگ روانی این موضوع را مطرح می‌کند.

جلالی با اشاره به تاریخ مذاکرات با آمریکا تصریح کرد: باید گفت کسی از مذاکره با آمریکا خیری ندیده، به عنوان مثال در دهه ۱۹۹۰ بیل کلینتون مذاکرات صلح را انجام دادند و قرار بود سال ۱۹۹۷ دولت مستقل فلسطینی تشکیل شود اما در حال حاضر دولت مستقل فلسطینی کجاست؟ بنابراین آمریکایی‌ها با طرح این موارد بیشتر به دنبال این هستند تا جنگ روانی در ایران ایجاد کنند.

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس تاکید کرد: اگر آمریکایی‌ها واقعا مرد مذاکره هستند باید در اولین اقدام، به اشتباهات خود اعتراف کنند و به برجام بازگردند و خسارات آن را جبران کنند.


 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet