هدر موبایل
1397/05/26 15:39:00
سرویس سیاسی
جاسمی با اشاره به مواضع متضاد آمریکا برای مذاکره با ایران:

دولت دوبار از یک سوراخ گزیده نمی‌شود/ ایران و آمریکا مذاکره نمی‌کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سیاست دولت جمهوری اسلامی ایران دوبار از یک سوراخ گزیده شدن نیست و قطعا مذاکراتی بین ایران و آمریکا انجام نخواهد شد.
دولت دوبار از یک سوراخ گزیده نمی‌شود/ ایران و آمریکا مذاکره نمی‌کنند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سیاست دولت جمهوری اسلامی ایران دوبار از یک سوراخ گزیده شدن نیست و قطعا مذاکراتی بین ایران و آمریکا انجام نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100149499880.jpg دولت,دوبار,از,یک,سوراخ,گزیده,نمی‌شود/,ایران,و,آمریکا,مذاکره,نمی‌کنند Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص مذاکره با آمریکا، اظهار داشت: دولت‌های یازدهم و دوازدهم در عرصه دیپلماسی تلاش‌های بسیار زیادی کردند تا مذاکرات برجامی به نتیجه برسد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع مذاکرات هسته‌ای 2 سال پیگیری شد و کشور در مقابل امتیازاتی که دریافت کرد، هزینه‌هایی را نیز متحمل شد.

وی افزود: برجام محدودیت‌هایی را برای مراکز صلح آمیز هسته‌ای کشور نیز ایجاد کرد ولی متاسفانه با روی کار آمدن ترامپ همه تلاش‌ها و برنامه‌های برجام از دست رفت.

جاسمی ادامه داد: سیاست دولت جمهوری اسلامی ایران دوبار از یک سوراخ گزیده شدن نیست و قطعا مذاکراتی بین ایران و آمریکا ایجاد نخواهد شد اما آمریکایی‌ها با شگردهای دیگری به دنبال تحقق اهداف خود هستند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا به دنبال این بود که در برجام شخصیت اتحادیه اروپا را زیر سوال ببرد و اکنون نیز می‌خواهند، کدخدای منطقه باشند و نشان دهند که در منطقه نقش موثرتری نسبت به اتحادیه اروپا دارند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی بیان کرد: دولت و مقامات دیپلماتیک کشور باید دقیق‌تر و هوشیارتر این موضوع را پیگیری کنند تا کلاهی که در برجام بر سر کشور رفت، این بار نیز کشور را متضرر نکند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet