هدر موبایل
1397/05/25 18:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سجادی:

سوال از رییس جمهور نباید به سیاسی کاری بینجامد

فعال سیاسی اصولگرا گفت: مجلس اگر تشخیص دهد که لازم است از رییس جمهوری سوال شود این کار را انجام می‌دهد ولی آنچه مهم است نوع برخورد با این اقدام مجلس است تا وارد جناحی شدن و سیاسی‌کاری نشود.
سوال از رییس جمهور نباید به سیاسی کاری بینجامد فعال سیاسی اصولگرا گفت: مجلس اگر تشخیص دهد که لازم است از رییس جمهوری سوال شود این کار را انجام می‌دهد ولی آنچه مهم است نوع برخورد با این اقدام مجلس است تا وارد جناحی شدن و سیاسی‌کاری نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/201708104556537040.jpg سوال,از,رییس,جمهور,نباید,به,سیاسی,کاری,بینجامد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدکمال‌الدین سجادی در پاسخ به این پرسش که طرح سوال از رییس جمهوری از سوی مجلس را چه‌طور ارزیابی می‌کند، اظهار کرد: سوال کردن از رییس جمهور و در واقع بیان مشکلات برای مردم فی‌نفسه خوب است و این‌که مجلس شورای اسلامی از رییس جمهوری سوال کند تا بیاید و برای رفع مشکلات در مجلس شورای اسلامی توضیحاتی ارائه کند چیز بدی نیست، اما مهم این است که کسی نخواهد از این طریق وارد سیاسی‌کاری شود.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی به وظایف خود عمل می‌کند و اگر تشخیص دهد که لازم است از رییس جمهوری سوال شود این کار را انجام می‌دهد ولی آنچه مهم است نوع برخورد با این اقدام مجلس شورای اسلامی است تا وارد جناحی شدن و سیاسی‌کاری نشود و به قصد سرکوب طرف مقابل هم انجام نشود.

به گزارش ایسنا،این فعال سیاسی اصولگرا با بیان این‌که با توجه به مشکلاتی که در کشور وجود دارد آقای روحانی باید توضیحاتی را به مجلس دهد با همکاری دو قوه راه‌حل‌هایی هم برای رفع مشکلات اتخاذ شود، گفت: وضعیت ما در مسائل اقتصادی به جایی رسیده که نمی‌توانیم در قبال آن سرسری عمل کنیم و بگوییم که ان‌شاءالله درست می‌شود. پس اگر سوال از رییس جمهوری به قصد توضیح خواستن و چاره‌اندیشی باشد کار درستی در شرایط فعلی است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet