هدر موبایل
1397/05/28 10:17:25
سرویس فرهنگی
بت‌کلیا:

دولت برای افزایش ورود گردشگر خارجی تلاش کند/ برای سفرهای درمانی و زیارتی فکری نشده است

عضو فراکسیون گردشگری مجلس با اشاره به اینکه تقریبا سفرهای هوایی برای مردم غیرممکن شده، تصریح کرد: در این میان برای سفرهای درمانی و زیارتی و دیگر سفرهای واجب مردم نیز فکری نشده است.
دولت برای افزایش ورود گردشگر خارجی تلاش کند/ برای سفرهای درمانی و زیارتی فکری نشده است عضو فراکسیون گردشگری مجلس با اشاره به اینکه تقریبا سفرهای هوایی برای مردم غیرممکن شده، تصریح کرد: در این میان برای سفرهای درمانی و زیارتی و دیگر سفرهای واجب مردم نیز فکری نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/76958.jpg دولت,برای,افزایش,ورود,گردشگر,خارجی,تلاش,کند/,برای,سفرهای,درمانی,و,زیارتی,فکری,نشده,است Icana

یوناتن بت‌کلیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اثرگذاری افزایش افسارگسیخته نرخ بلیط‌های هواپیمایی بر سفرهای مردم، گفت: قیمت بلیط پروازهای داخلی سرسام‌آور شده چراکه زیرساخت‌های هوایی و صنعتی ایجاد نشده است به همین دلیل مسئولان در مواقع بحرانی همچون تحریم، نخستین و راحت‌ترین کار ممکن یعنی دست کردن در جیب مردم را انتخاب می‌کنیم.

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی با  بیان اینکه دولت و مسئولان باید پیش از این‌ها ایران را در امورات حمل و نقلی به خودکفایی می‌رساندند، تاکید کرد: تقریبا سفرهای هوایی برای مردم غیرممکن شده و در این میان برای سفرهای درمانی و زیارتی و دیگر سفرهای واجب مردم نیز فکری نشده است.

دولت برای افزایش ورود گردشگر خارجی تلاش کند

بت کلیا همچنین پیشنهاد داد: برای مقابله با گرانی بلیت‌ هواپیماها دولت و مجلس باید با جدیت وارد موضوع شوند و ضمن نظارت، راهکار ارائه دهند؛ به عنوان مثال برای افزایش ورود گردشگر خارجی تلاش کنند تا از این طریق درآمد سازمان هوایی نیز افزایش یافته و نخواهد دست در جیب مردم برای جبران کمبود بودجه‌ها کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه تامین هزینه قطعات هوایپماها از طریق نرخ دولتی دلار نیز راه دیگری برای جبران این مسئله است، اضافه کرد: متاسفانه تیم اقتصادی دولت در این شرایط بحرانی بسیار ضعیف عمل کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet