هدر موبایل
1397/05/26 11:45:50
سرویس اقتصادی
خجسته:

عده‌ای خاص نبض ارزی کشور را مدیریت می‌کنند/ نیمه تعطیل بودن صرافی‌های خیابان فردوسی، استانبول و افشار

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس معتقد است بازار افسارگسیخته ارز رها شده و دست‌های پشت پرده با کنترل قیمت ارز نبض ارزی کشور را مدیریت می‌کنند.
عده‌ای خاص نبض ارزی کشور را مدیریت می‌کنند/ نیمه تعطیل بودن صرافی‌های خیابان فردوسی، استانبول و افشار رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس معتقد است بازار افسارگسیخته ارز رها شده و دست‌های پشت پرده با کنترل قیمت ارز نبض ارزی کشور را مدیریت می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201604105538112606.jpg عده‌ای,خاص,نبض,ارزی,کشور,را,مدیریت,می‌کنند/,نیمه,تعطیل,بودن,صرافی‌های,خیابان,فردوسی،,استانبول,و,افشار Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ امیر خجسته در جریان بازدید از نحوه خرید و فروش و مدیریت بازار ارز در کشور اظهار کرد: اینکه بیان می شود نرخ ارز در فردوسی، استانبول و افشار مدیریت می شود، اشتباه است بلکه خارج از این بازار توسط یک ستاد مافیایی فرماندهی و مدیریت می شود و سیاست گذاری ها بیشتر در داخل‌، بازار را تحت امر خویش قرار داده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بیش از یک هفته از رونمایی بسته جدید ارزی بانک مرکزی می گذرد، خاطر نشان کرد: بازار ثانویه فاز جدیدی است و بدون عرضه منجر به بالا رفتن قیمت ها می شود که مدیریتی بر روی آن صورت نگرفته و همچنان تاثیر مثبتی روی قیمت ارز نداشته و این فرمول مدیریتی، ارزش پول ملی را همچنان نتوانسته به جایگاه قبلی برگرداند و تثبیت کند.

عضو هیات رییسه کمیسیون اصل نود با بیان اینکه در بازار خرید و فروش ارز رها شده و قیمت ها افسار گسیخته است، تصریح کرد: جمهوری اسلامی سالهاست که تحریم است  و در این برهه زمانی بیشتر از آنچه تحریم های آمریکا تاثیر گذار باشد  و آرامش بازار سکه و ارز را در هم شکند بیش از این دست های پشت پرده داخلی قیمت ها را با جهش روبرو کرده و از داخل مدیریت می شود.

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولین تخصصی و اقتصادی کشور بایستی برای کنترل بازار و مهار تورم ورود پیدا کنند افزود: مشاهدات میدانی امروز از بازار ارز نشان از تداوم سکون و خاموش بودن تابلوی صرافی ها بود که این روند قطعا تولید داخلی را با مشکل مواجهه خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet