هدر موبایل
1397/05/27 08:49:57
سرویس اجتماعی
پور حسین:

گردشگران قربانی نبود زیرساخت های تفریحی و امداد ساحلی در دریای خزر/ امداد ساحلی به بخش خصوصی واگذار شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه در بخش تفریحات و امداد ساحلی از زیرساخت های لازم برخوردار نیستیم، گفت: دولت باید این حوزه را به بخش خصوصی واگذار کند.
گردشگران قربانی نبود زیرساخت های تفریحی و امداد ساحلی در دریای خزر/ امداد ساحلی به بخش خصوصی واگذار شود عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه در بخش تفریحات و امداد ساحلی از زیرساخت های لازم برخوردار نیستیم، گفت: دولت باید این حوزه را به بخش خصوصی واگذار کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201808106011845358.jpg گردشگران,قربانی,نبود,زیرساخت,های,تفریحی,و,امداد,ساحلی,در,دریای,خزر/,امداد,ساحلی,به,بخش,خصوصی,واگذار,شود Icana

شکور پور حسین شقلان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص آمار بالای غرق شدگان در کشور و بی تولی گری امداد ساحلی، گفت: ما در مقایسه با کشورهای دیگر که زیرساخت های لازم را در ساحل ها برای تفریح مردم دارند از امکانات و زیرساخت های مناسبی در این زمینه در سواحل کشور برخوردار نیستیم.

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در همه جای دنیا سواحلی که از خطر کمتری برخوردارند به عنوان تفریگاه در نظر گرفته می شوند و از آنجایی که مکان مشخصی وجود دارد همه امکانات ایمنی و بهداشتی در آن نقاط متمرکز هستند و مردم مکانی که فاقد این امکانات باشذد را برای شنا انتخاب نمی کنند.

وی ابراز داشت: در کشور ما از آنجایی که مکان های مشخصی زیادی برای این منظور وجود ندارد مردم به صورت پراکنده در سواحل مختلف ایمن و غیر ایمن تفریح می کنند و از طرف دیگر چون زیرساخت های لازم برای این منظور وجود ندارد امداد و نجات ساحلی نیز در نقاط مشخص نمی تواند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet