پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/05/27 17:56:24
سرویس اقتصادی
سبحانی‌فر:

فرهنگ‌سازی خرید کالای ایرانی انجام نشد/عملکرد خوب صنعت کشور مشروط به واردات مواد اولیه و تجهیزات است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: حمایت از کالای ایرانی و عملکرد خوب صنعت کشور مشروط به واردات مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز است.
فرهنگ‌سازی خرید کالای ایرانی انجام نشد/عملکرد خوب صنعت کشور مشروط به واردات مواد اولیه و تجهیزات است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: حمایت از کالای ایرانی و عملکرد خوب صنعت کشور مشروط به واردات مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز است. https://cdn.icana.ir/d/019/201711109066995107.jpg فرهنگ‌سازی,خرید,کالای,ایرانی,انجام,نشد/عملکرد,خوب,صنعت,کشور,مشروط,به,واردات,مواد,اولیه,و,تجهیزات,است Icana

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تحقق شعار سال در نیمه ابتدایی سال، اظهار داشت: به بخشی از شعار سال که اختیاری بود دست پیدا نکردیم، اما باتوجه به اتفاقات یک ماه اخیر و ممنوعیت اجباری واردات بیش از یک هزار و 200 قلم کالا انتظار می‌رود در شش ماهه دوم سال میزان تحقق شعار سال افزایش داشته باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخش اختیاری تحقق شعار سوال مربوط به خرید کالای ایرانی توسط مردم است، گفت: باتوجه به فرهنگ سازی که باید صورت می‌گرفت و انجام نشد بخش عمده‌ای از شعار سال محقق نشده است و در این زمینه موفق نبوده‌ایم.

نماینده مردم سبزوار،جغتای ، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ممنوعیت واردات یک هزار و 200قلم کالای خارجی به کشور به‌صورت طبیعی ما را به سمت حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی هدایت می‌کند، ادامه داد: ممنوعیت واردات می‌تواند نقش بسزایی در شکوفایی و حمایت از صنعت کشور داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه حمایت از کالای ایرانی و عملکرد خوب صنعت کشور مشروط به واردات مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های که در زمینه واردات مواد اولیه تولید کالاهای اساسی با ارز 4 هزار و 200تومانی صورت گرفته مشکلات موجود در تامین مواد اولیه برطرف شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet