پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/05/27 16:13:21
سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه مجلس خبرداد:

روحانی 6 شهریور ماه برای پاسخ به سوال نمایندگان به مجلس می‌آید

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه سوال از رئیس جمهور در نشست علنی ۶ شهریور ماه با حضور حسن روحانی خبرداد.
روحانی 6 شهریور ماه برای پاسخ به سوال نمایندگان به مجلس می‌آید عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه سوال از رئیس جمهور در نشست علنی 6 شهریور ماه با حضور حسن روحانی خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107643927199.jpg روحانی,6,شهریور,ماه,برای,پاسخ,به,سوال,نمایندگان,به,مجلس,می‌آید Icana

اسدالله عباسی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص زمان برگزاری جلسه سوال از رئیس جمهور، اظهار داشت: براساس توافقی که انجام شده، سه شنبه 6 شهریورماه جلسه سوال از رئیس جمهور برگزار می‌شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با معاون پارلمانی رئیس جمهور برای تاریخ 6 شهریور ماه به توافق رسیده و ظاهرا آقای رئیس جمهور در صحبت‌هایی که با معاون پارلمانی داشته، پذیرفته تا در این تاریخ برای حضور در جلسه سوال از رئیس جمهور به بهارستان بیاید.

لازم به ذکر است که طرح سوال از رئیس جمهور روز (چهارشنبه) 10 مرداد ماه توسط رئیس مجلس شورای اسلامی، اعلام وصل شد، رئیس جمهور موظف است طبق ماده ۲۱۳ آیین‌نامه حداکثر تا مدت یک ماه برای پاسخ به سوالات در مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet