هدر موبایل
1397/05/28 09:18:41
سرویس صحن
محمودزاده:

40 درصد از سهام هلدینگ باختر بدون کشف قیمت واگذار شده است

نماینده مردم مهاباد در مجلس گفت: ۴۰ درصد از سهام هلدینگ باختر بدون کشف قیمت و با هماهنگی هیات مدیره به بخش خصوصی واگذار شده است.
40 درصد از سهام هلدینگ باختر بدون کشف قیمت واگذار شده است نماینده مردم مهاباد در مجلس گفت: 40 درصد از سهام هلدینگ باختر بدون کشف قیمت و با هماهنگی هیات مدیره به بخش خصوصی واگذار شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608109851489312.jpg 40,درصد,از,سهام,هلدینگ,باختر,بدون,کشف,قیمت,واگذار,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جلال محمودزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه 28 مرداد) مجلس شورای اسلامی بعد از قرائت گزارش تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری هلدینگ پتروشیمی باختر به بخش خصوصی، گفت: این طرح با اکثریت آرا در کمیسیون های اقتصادی و صنایع تصویب شد. هلدینگ پتروشیمی باختر شامل پتروشیمی های کردستان، مهاباد، کاویان، کرمانشاه، لرستان، اندیمشک و میاندخت است.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی افزود: خط اتصال این هلدینگ حدود 2 هزار و 450 کیلومتر را شامل می شود، متاسفانه در واگذاری هلدینگ پتروشیمی باختر به بخش خصوصی شتاب زدگی دیده می شود. 40 درصد از سهام این هلدینگ نه از طریق بورس بلکه با درج آگهی در سه روزنامه کلید خورد، اطلاع رسانی نامناسب باعث شد استقبال چندانی از آن صورت نگیرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به قیمت این 40 درصد بیان کرد: سهام این هلدینگ به قیمت 100 میلیارد تومان آن هم به صورت اقساطی واگذار شد که تاکنون نیز پرداختی در این زمینه صورت نگرفته است، قیمت واقعی این سهام حدود 4 هزار میلیارد تومان است.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ارزش 40 درصد در مدتی کمتر از یک سال افزایش چشمگیری داشته است. متاسفانه واگذاری این هلدینگ بدون کشف قیمت و تنها با هماهنگی هیات مدیره صورت گرفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet