هدر موبایل
1397/05/28 09:53:04
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در پاسخ به اخطار کبیری:

وزارت خارجه و کمیسیون امنیت ملی مجلس موضوع بی احترامی به ایرانیان در فرودگاه گرجستان را پیگیری می‌کنند

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار یکی از نمایندگان درخصوص بی‌احترامی به ایرانیان در فرودگاه گرجستان گفت: وزارت خارجه و کمیسیون امنیت ملی مجلس موضوع بی احترامی به ایرانیان را پیگیری می‌کنند.
وزارت خارجه و کمیسیون امنیت ملی مجلس موضوع بی احترامی به ایرانیان در فرودگاه گرجستان را پیگیری می‌کنند رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار یکی از نمایندگان درخصوص بی‌احترامی به ایرانیان در فرودگاه گرجستان گفت: وزارت خارجه و کمیسیون امنیت ملی مجلس موضوع بی احترامی به ایرانیان را پیگیری می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201806107860388453.jpg وزارت,خارجه,و,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس,موضوع,بی,احترامی,به,ایرانیان,در,فرودگاه,گرجستان,را,پیگیری,می‌کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید تقی کبیری در نشست علنی امروز (یکشنبه 28 مرداد) مجلس شورای اسلامی در اخطار اصل 21 قانون اساسی اظهار داشت: در هفته گذشته شنیدیم که در فرودگاه گرجستان به هموطنان خانم ما بی‌احترامی شده است.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: ضمن محکومیت این اقدام درخواست دارم که وزارت خارجه، سفیر گرجستان را احضار کرده و به وی تذکر جدی داده شود. همچنین مجلس نیز باید به این موضوع ورود پیدا کند تا از این پس شاهد تکرار اینگونه برخوردهای غیردیپلماتیک نباشیم.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این اخطار اظهار داشت: وزارت خارجه در این زمینه اقدام کرده و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز پیگیری های لازم را انجام می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet