خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/05/28 10:04:41
سرویس صحن
بدری در اخطار قانون اساسی:

وزرای نفت و امور خارجه درخصوص مسائل دریای خزر به مجلس توضیح دهند

نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: مباحث دریای خزر جای سوال دارد و وزرای نفت و امور خارجه باید در مجلس حاضر شده و برای رفع این دغدغه نمایندگان و مردم توضیح دهند.
وزرای نفت و امور خارجه درخصوص مسائل دریای خزر به مجلس توضیح دهند نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: مباحث دریای خزر جای سوال دارد و وزرای نفت و امور خارجه باید در مجلس حاضر شده و برای رفع این دغدغه نمایندگان و مردم توضیح دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201705101936161598.jpg وزرای,نفت,و,امور,خارجه,درخصوص,مسائل,دریای,خزر,به,مجلس,توضیح,دهند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، صدیف بدری در نشست علنی امروز (یکشنبه 28 مرداد) مجلس شورای اسلامی در اخطار اصل 153 قانون اساسی با اشاره به مسائل خزر اظهار داشت: براساس اصل 153 قانون اساسی هر قراردادی که موجب سلطه بیگانه بر منابع طبیعی و اقتصادی، فرهنگ، ارتش و دیگر شئون کشور گردد، ممنوع است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مباحث دریای خزر جای سوال دارد و وزرای نفت و امور خارجه باید در مجلس حاضر شده و برای رفع این دغدغه نمایندگان و مردم توضیح دهند.

بدری گفت: توضیحات وزیر امور خارجه جای بحث و شبهه و سوال دارد، مردم حس می کنند حقوق و غرور ملی از بین رفته و خواهش می کنم به این موضوع ورود شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet