هدر موبایل
1397/05/28 10:21:20
سرویس صحن
در صحن علنی مجلس قرائت شد؛

گزارش نهایی تفحص از مسئولان دو تابعیتی/وجود مدیران دوتابعیتی در وزارت راه، هلال احمر، بهزیستی و بنیاد مسکن

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گزارش نهایی کمیسیون متبوعش درباره تحقیق و تفحص از وضعیت بررسی افراد دو تابعیتی و دارای گرین کارت در حوزه مسئولان و مدیران ارشد و شناسایی خلاءهای قانونی در این موضوع را قرائت کرد.
گزارش نهایی تفحص از مسئولان دو تابعیتی/وجود مدیران دوتابعیتی در وزارت راه، هلال احمر، بهزیستی و بنیاد مسکن سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گزارش نهایی کمیسیون متبوعش درباره تحقیق و تفحص از وضعیت بررسی افراد دو تابعیتی و دارای گرین کارت در حوزه مسئولان و مدیران ارشد و شناسایی خلاءهای قانونی در این موضوع را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201808102429667544.jpg گزارش,نهایی,تفحص,از,مسئولان,دو,تابعیتی/وجود,مدیران,دوتابعیتی,در,وزارت,راه،,هلال,احمر،,بهزیستی,و,بنیاد,مسکن Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی نجفی خوشرودی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 28 مردادماه) مجلس شورای اسلامی گزارش نهایی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره تحقیق و تفحص از وضعیت بررسی افراد دو تابعیتی و دارای گرین کارت در حوزه مسئولان و مدیران ارشد و شناسایی خلاءهای قانونی در این موضوع را قرائت کرد.

 

تحقیق و تفحص دو تابعیتی ها

 

براساس این گزارش یکی از مهم ترین کیس های نفوذ در ایران که در این قسم از افراد دوتابعیتی قرار می گیرند مربوط به محمدباقر نمازی (از عوامل رژیم سابق و استاندار خوزستان در زمان شاه ملعون) و پسرش سیامک نمازی است.

 

تحقیق و تفحص دو تابعیتی ها

 

همچنین براساس این گزارش در وزارت راه و شهرسازی 4 نفر دو تابعیتی؛ جمعیت هلال احمر 3 نفر دو تابعیتی؛ سازمان بهزیستی 2 نفر دو تابعیتی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی 4 نفر دو تابعیتی مشغول فعالیت هستند و سایر وزارتخانه‌ها و دستگاه های دولتی عنوان کرده اند که دو تابعیتی در این وزارتخانه مشغول به فعالیت نبوده و یا اینکه اطلاعاتی در این زمینه نداشته اند.

متن کامل گزارش نهایی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد تحقیق و تفحص از وضعیت افراد 2 تابعیتی و دارای گرین کارت در حوزه مسئولان و مدیران ارشد و شناسایی خلاءهای قانونی در این موضوع را با کلیک روی دریافت فایل ببینید.

دریافت فایل

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet