هدر موبایل
1397/05/28 10:27:57
سرویس صحن
با موافقت نمایندگان؛

طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی مجدد در دستور کار قرار گرفت

نمایندگان مردم در خانه ملت با در دستورکار قرار گرفتن مجدد طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور موافقت کردند.
طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی مجدد در دستور کار قرار گرفت نمایندگان مردم در خانه ملت با در دستورکار قرار گرفتن مجدد طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201701109433223866.jpg طرح,اصلاح,قانون,حداکثر,استفاده,از,توان,تولیدی,مجدد,در,دستور,کار,قرار,گرفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 28 مردادماه) مجلس شورای اسلامی با در دستورکار قرار گرفتن مجدد طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور که قبلا کلیات آن رد شده بود به استناد ماده 134 آیین نامه داخلی مجلس با 155 رأی موافق، 25 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 218 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

امیرحسین قاضی زاده هاشمی گفت: بیش از 50 نفر از نمایندگان درخواست بررسی مجدد طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور که قبلا کلیات آن رد شده و مورد مخالفت قرار گرفته بود را براساس ماده 134 آیین نامه داخلی مجلس مطرح کردند که آیین نامه اجازه می دهد اگر 50 نفر از نمایندگان این درخواست را مطرح کرده و به تصویب نمایندگان برسد مجدد در دستورکار قرارگیرد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حمیدرضا فولادگر و اعضای کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی درخواست داده اند که مجددا این طرح به رأی گذاشته شود تا در دستورکار مجلس قرار گیرد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet