هدر موبایل
1397/05/28 12:52:21
سرویس صحن
بختیار در تذکر شفاهی مطرح کرد:

لزوم حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه/ لایحه مربوط به نظام شفافیت از سوی دولت به مجلس تقدیم شود

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس بر لزوم حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه تاکید کرد.
لزوم حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه/ لایحه مربوط به نظام شفافیت از سوی دولت به مجلس تقدیم شود نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس بر لزوم حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201708104511214626.jpg لزوم,حمایت,از,اقشار,آسیب,پذیر,جامعه/,لایحه,مربوط,به,نظام,شفافیت,از,سوی,دولت,به,مجلس,تقدیم,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی بختیار در نشست علنی امروز (یکشنبه 28 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: متاسفانه سوءاستفاده برخی از مسئولان باعث بی اعتمادی مردم به همه مسئولان شده است، در این راستا دولت باید لایحه مربوط به نظام شفافیت را ارائه کند تا مانع فساد در کشور شود.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس با تاکید بر لزوم حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه افزود: در مذاکرات مربوط به دریای خزر متاسفانه نمایندگان در جریان امور قرار نگرفتند و حتی از مجلس نیز یک نماینده در این رابطه حضور نداشت.

بختیار ادامه داد: رسیدگی به مسائل میراث فرهنگی در آخرین اولویت کاری قرار گرفته و تخریب بناهای تاریخی و فرهنگی توسط اوقاف، شهرداری، وزارت نیرو و عملیات های سد سازی انجام می گیرد و راهبردی صحیح برای معرفی آثار تاریخی کشور وجود ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: وزارت راه و شهرسازی با توجه به اختصاص 50 میلیارد تومانی منابع برای رسیدگی به پروژه تونل میان دشت عملیات اجرایی را هر چه سریعتر آغاز کند و همچنین وزارت راه و شهرسازی به پروژه راه آهن اراک – گلپایگان توجه کند و نکته دیگر اینکه وزارت صنعت رسیدگی های لازم برای برای پرداخت مطالبات قطعه سازان شرکت خودروسازی سایپا انجام دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet