خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/05/28 12:55:43
سرویس صحن
قربانی در تذکر شفاهی:

وزیر امور خارجه مباحث حقوقی دریای خزر را برای افکار عمومی شفاف سازی کند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خواستار شفاف سازی وزیر امور خارجه درباره مباحث حقوقی دریای خزر برای افکار عمومی شد.
وزیر امور خارجه مباحث حقوقی دریای خزر را برای افکار عمومی شفاف سازی کند عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خواستار شفاف سازی وزیر امور خارجه درباره مباحث حقوقی دریای خزر برای افکار عمومی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201804103715267347.jpg وزیر,امور,خارجه,مباحث,حقوقی,دریای,خزر,را,برای,افکار,عمومی,شفاف,سازی,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدحسین قربانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 28 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: در شرایط حساس، سخت و دشوار کنونی، دولت باید از تمام ظرفیت نخبگان کشور برای مشورت استفاده کند که البته سازمان برنامه و بودجه جلسه ای با تعدادی از اقتصاددانان کشور برگزار کرد و این امر باید در تمام زمینه ها تسریع شود.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر امور خارجه با بیان اینکه مردم نسبت به حق حاکمیت ایران حساس هستند، افزود: تذکرات نمایندگان درخصوص معاهده دریای خزر در صحن علنی مجلس شنیده شد که انتظار می رود با شفافیت، تمام بحث حقوقی دریای خزر برای افکار عمومی بیان شده و جلوی شایعاتی که در روزهای اخیر انتشار یافته، گرفته شود، چرا که این مردم محرم نظام و کشور هستند.

وی در تذکر دیگری به وزیر امور خارجه ادامه داد: شما مسئول تیم مذاکرات برجام هستید و امروز اروپا در حال وقت کشی است و اقدام عملی از سوی اروپایی ها به چشم نمی خورد. اگر اروپا به هزینه های خود در ایران می اندیشد، باید هزینه های آن را بپردازد.

قربانی در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: شما شعار می دهید که گیلان را می شناسید، بنابراین چگونه در مشکلات کنونی، دستور منع صادرات چای را صادر می کنید و از سوی دیگر واردات چای را در اختیار دو شخص قرار می‌دهید!

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنوز مافیای چای در وزارت صنعت، معدن و تجارت سایه افکنده است، اظهار داشت: دولت نتوانسته برای صنعت چای برنامه استراتژیک تهیه کند و پول کشاورزان را به موقع پرداخت کند، بنابراین چه تفاوتی بین کشاورزان چایکار و برنجکار گیلان با کشاورزان گندمکار وجود دارد؟/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet