هدر موبایل
1397/05/28 13:03:46
سرویس صحن
حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی:

یک و نیم میلیون اصله درخت در شاهین شهر، میمه و برخوار در حال خشک شدن است

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: به دلیل عدم تخصیص آب از سوی وزارت نیرو یک و نیم میلیون اصله درخت در حال خشک شدن است.
یک و نیم میلیون اصله درخت در شاهین شهر، میمه و برخوار در حال خشک شدن است نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: به دلیل عدم تخصیص آب از سوی وزارت نیرو یک و نیم میلیون اصله درخت در حال خشک شدن است. https://cdn.icana.ir/d/019/201805102866794568.jpg یک,و,نیم,میلیون,اصله,درخت,در,شاهین,شهر،,میمه,و,برخوار,در,حال,خشک,شدن,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 28 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: یک و نیم میلیون اصل درخت در حوزه انتخابیه شاهین شهر، میمه و برخوار در حال خشک شدن است، چرا برای بقیه شهرستان ها آب دارند ولی به دشت برخوار آب نمی دهند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس بیان کرد: از ابتدا گفتیم فرقی بین شهرستان ها نگذارید یا به هیچ کدام از شهرستان ها آب ندهید یا آب را در اختیار همه شهرستان ها بگذارید اما وزارت نیرو با این تفاوت قائل شدن اختلافاتی را بین مردم ایجاد کرده است.

وی افزود: در 1600 هکتاری که یک و نیم میلیون درخت به صورت قطره ای آبیاری می شود، آب وجود ندارد اما آب را در اختیار دانشگاه صنعتی و پالایشگاه ها قرار می دهند که آن ها نیز حق آبه ندارند ولی به صورت غرقابی آبیاری می کنند.

حاجی دلیگانی گفت: آیا وزیر نیرو با این نوع مدیریت نباید استیضاح شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet