هدر موبایل
1397/05/28 13:21:22
سرویس صحن
یوسف نژاد قرائت کرد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/ تذکر به وزیر نفت برای جلوگیری از عرضه بنزین بی کیفیت

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/ تذکر به وزیر نفت برای جلوگیری از عرضه بنزین بی کیفیت عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801101452622425.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور/,تذکر,به,وزیر,نفت,برای,جلوگیری,از,عرضه,بنزین,بی,کیفیت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه، 28 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر شهاب نادری به وزیر ارتباطات برای ایجاد ایستگاه‌های ایرانسل و همراه اول و نبود اینترنت پرسرعت در حوزه انتخابیه و تذکر به وزیر نیرو در خصوص چرایی برخورد دوگانه وزارت نیرو در یک اقلیم نشان از چیست؟ چرا پرورش ماهی در قفس در سد داریان اجرایی نمی‌شود و تذکر به وزیر نیرو در خصوص رسیدگی فوری به خشکسالی باغات منطقه اورامانات با وجود داشتن آب کافی و تعلل آن وزارتخانه در مهار آب‌های سطحی.

تذکر علی محمد شاعری به وزیر نفت در خصوص جلوگیری از عرضه بنزین و سوخت بی‌کیفیت در جایگاه‌های سوخت کشور و تذکر به وزیر جهاد کشاورزی برای جلوگیری از واردات برنج در فصل برداشت.

تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی به رئیس جمهور در خصوص غیرقانونی بودن پرداخت ارز دولتی به شرکت‌های دارویی و لزوم پرداخت یارانه دارویی به شرکت‌های بیمه.

تذکر اکبر ترکی به وزیر نیرو در خصوص علت عدم آغاز اجرایی پروژه آبرسانی به شهرها و روستاهای 4 شهرستان حوزه انتخابیه و تذکر در خصوص علت عدم آغاز عملیات اجرایی سدهای حوزه انتخابیه علیرغم تعیین ردیف بودجه ملی در سال 97.

تذکر اکبر ترکی و اکبر رنجبرزاده به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص علت عدم ساماندهی و حمایت لازم از صادرات محصولات کشاورزی به خصوص در این فصل برای صادرات محصول پیاز به کشور عراق.

تذکر محمدحسین فرهنگی به وزیر راه و شهرسازی در خصوص ضرورت نظارت مستمر بر قیمت بلیت شرکت‌های خطوط هوایی که در حال حاضر بدون هرگونه ضابطه به صورت افسارگسیخته در جریان است.

تذکر روح الله بابایی صالح به وزیر نیرو در خصوص عدم شروع به کار نیروگاه 500 مگاواتی بوئین‌زهرا علیرغم آن که این طرح در سفر 2 سال پیش ریاست جمهوری به استان و در شورای اقتصاد مصوب شده ولی تاکنون آغاز نشده است.

تذکر محمد جواد ابطحی به وزیر کشور در خصوص بررسی موضوع تخریب سکونتگاه مهاجران فقیر شیعه پاکستانی در باقرشهر و معرفی مباشرین و مسببین به دستگاه قضا و جلوگیری از تکرار حوادث مشابه.

تذکر علی ساری به وزیر اقتصاد در خصوص عدم کارکرد مناسب گمرک استان و چالش شدید تولیدکنندگان با بند 5 مصوبه هیئت وزیران به شمراه 63793 مورخه 16 مرداد ماه 97 و تذکر به وزیر امور خارجه در خصوص عدم پیگیری تا حصول نتیجه چالش تالاب هورالعظیم.

تذکر عبدالغفور ایران نژاد به وزیر اقتصاد در خصوص علت درگیری مدیر گمرک چابهار و دخالت در امور نظارتی گمرک استان و دخالت‌های غیرقانونی که باعث عدم توسعه تجارت در بازارچه نیمه دام و گمرک چابهار می‌شود.

تذکر قاضی‌پور، محجوب و رضایی کوچی به رئیس جمهور در خصوص تأمین بار مالی اجرای ماده 27 قانون جامع خدمات رسانی ایثارگران.

اکبر رنجبرزاده به رئیس جمهور در خصوص پرداخت مطالبات کشاورزان که محصولات کشاورزی خود را به دولت تحویل داده‌اند ولی هنوز مطالبات خود را در خصوص گندم و بذر نهال گندم پرداخت نشده است. ضمن تشکر از پرداخت 50 درصدی بدهی کشاورزان بابت گندم تحویلی ضرورت دارد که مطالبات گندمکاران به صورت کامل پرداخت شود.

تذکر محجوب، قاضی‌پور و رضایی کوچی به رئیس جمهور برای تسریع در تهیه لوازم پزشکی و مواد اولیه اورژانس و اتاق‌های عمل در بیمارستان‌های دولتی کشور.

شمس‌الله شریعت‌نژاد به وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت کندکاری احداث جاده تنکابن به قزوین با وجود داشتن اعتبار چیست؟

تذکر محمد قمی به سرپرست وزارت کار در خصوص تسریع در احداث بیمارستان تأمین اجتماعی پاکدشت و تذکر به وزیر بهداشت در خصوص تجهیز بیمارستان شهدای پاکدشت.

تذکر احمد مرادی به وزیر نفت در خصوص اینکه افزایش قیمت سوخت لنج‌های تجاری باعث کاهش صادرات و ایجاد خسارت به لنج داران و ملوانان شده است.

عین الله شریف‌پور به وزیر کشور در خصوص اینکه پیرو مکاتبات و نشست‌های قبلی مبنی بر پیگیری کردن مستقل شدن هنگ مرزی چالداران با داشتن 146 کیلومتر مرز مشترک با ترکیه و اقدامات اخیر این کشور در حوزه‌های هنگ مرزی و ترددهای غیرمجاز چند صدنفری و مستقل شده هنگ مرزی.

تذکر عین‌الله شریف‌پور به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص اینکه علت عدم تحویل خودروهای پیش فروش شده داخلی چیست؟ در این خصوص رسیدگی شود.

تذکر نادر قاضی‌پور و  محجوب به وزیر اقتصاد در خصوص لزوم کنار گذاشتن افراد بازنشسته و عدم به کارگیری در مسئولیت‌های مختلف از جمله حراست گمرک ایران و به رییس جمهور و وزیر اقتصاد درخصوص به کارگیری مدیران سابق که خانه‌نشین شده‌اند و از کشور حقوق دریافت می‌کنند و تذکر به وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره ضرورت تمدید ثبت سفارش کاغذ کتاب‌های درسی برای شرکت سهامی افست.

تذکر محمدحسین قربانی به وزیر امور خارجه درخصوص جلوگیری از تضییع حقوق جمهوری اسلامی ایران در دریای خزر و بیان مسائل پشت پرده برای افکار عمومی با شفافیت تمام.

تذکر علیم یارمحمدی به وزیر راه و شهرسازی درباره آمار کشته‌ها و مجروحین در راه‌های مواصلاتی جنوب استان سیستان و بلوچستان غیرقابل توجیه است نیاز به رسیدگی جدی دارد.

تذکر ابوالفضل سروش به وزیر بهداشت درخصوص لزوم نظارت بر ارائه مطلوب خدمات پرستاری در بیمارستان‌های دولتی و عمومی و تذکر به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص اتخاذ تدابیر لازم برای پیشگیری از افزایش قیمت کالاهای اساسی مورد نیاز مردم.

تذکر ایران‌نژاد به وزیر آموزش و پرورش برای رسیدگی به مسائل این وزارتخانه.

تذکر احمدی لاشکی به وزیربهداشت در خصوص راه اندازی اورژانس در منطقه کجور.

تذکر حسن سلیمانی به وزیر نیرو درباره ضرورت تامین اعتبار سدهای استان کرمانشاه و تذکر به راه و شهرسازی درباره تسریع در تامین اعتبار راه های روستایی و تذکر به وزیر جهادکشاورزی درباره عملکرد سازمان امورعشایر و روستایی استان کرمانشاه./   

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet