هدر موبایل
1397/05/28 13:34:21
سرویس صحن
دلخوش اباتری در تذکر شفاهی:

دولت توضیحات لازم درخصوص سهم ایران از دریای خزر به مجلس ارائه دهد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از دولت خواست تا در جلسه غیرعلنی توضیحات لازم را برای رفع شائبه های پیش آمده درخصوص حریم دریای خزر ارائه دهد.
دولت توضیحات لازم درخصوص سهم ایران از دریای خزر به مجلس ارائه دهد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از دولت خواست تا در جلسه غیرعلنی توضیحات لازم را برای رفع شائبه های پیش آمده درخصوص حریم دریای خزر ارائه دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201705104904778300.jpg دولت,توضیحات,لازم,,درخصوص,سهم,ایران,از,دریای,خزر,به,مجلس,ارائه,دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید کاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز (یکشنبه 28 مرداد) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به اصل 173 تا 184 قانون اساسی با اشاره به شائبه های پیش آمده درخصوص حریم دریای خزر گفت: براساس قانون اگر قرار است تمامیت ارضی کشور توسط دولت پیگیری شده و حریم همسایه ها مشخص شود، این اقدام باید طبق موافقت نامه از طریق مجلس گذر کند.

نماینده مردم صومعه سرا خطاب به پزشکیان که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، گفت: خواهشمندم به عنوان رئیس جلسه از دولت درخواست کنید، توضیحات لازم را به مجلس در جلسه غیرعلنی ارائه دهد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در سال 1940 میلادی، سهم ایران از دریای خزر مشخص بود، اما از آن پس از آنجا که به مجلس اهمیتی داده نشد، شائبه های زیادی به وجود آمد، دولت محترم و وزیر امور خارجه در جلسه غیرعلنی توضیحات لازم را ارائه کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet