هدر موبایل
1397/05/28 13:37:07
سرویس صحن
پارسایی در تذکر شفاهی:

اصل و ترجمه متن کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر در اختیار رسانه ها قرار گیرد

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: اصل و ترجمه متن کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر که محرمانه نیست در اختیار رسانه ها قرار بگیرد تا از افزایش نگرانی ها جلوگیری کند.
اصل و ترجمه متن کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر در اختیار رسانه ها قرار گیرد سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: اصل و ترجمه متن کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر که محرمانه نیست در اختیار رسانه ها قرار بگیرد تا از افزایش نگرانی ها جلوگیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201807109815590393.jpg اصل,و,ترجمه,متن,کنوانسیون,رژیم,حقوقی,دریای,خزر,در,اختیار,رسانه,ها,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بهرام پارسایی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 28 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: موضوعی که اخیرا ذهن مردم را مشوش کرده درباره بحث کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر است در این راستا به رئیس جمهور و وزیر خارجه تذکر می دهم با توجه به حساسیت های به حق مردم در این رابطه به این موضوع توجه کنند، آیا در کنوانسیون مذکور اصول 77 و 78 قانون اساسی رعایت شده است یا خیر.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما شاهد این موضوع هستیم که نمایندگان مجلس در سفرهای خارجی وزرا را همراهی می کنند که موضوع خوبی است اما لازم نیست اما در رابطه با موضوع کنوانسیون رژیم حقوقی خزر ضرورت داشت که حداقل یک نماینده عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در مذاکرات حضور داشته باشد.

پارسایی افزود: امضای کنوانسیون رژیم حقوقی خزر در شرایط فعلی که با فشارهای خارجی و اعمال تحریم ها روبه رو هستیم و ارزش پول ملی در سطح قابل توجهی کاهش یافته است، منطقی نیست بنابراین انتظار داریم دیپلمات ها و تمام کسانی که در تصمیم گیری ها نقش اساسی دارند خون آرش و آریوبرزن، شهیدان باکری، همت و اعتمادی در رگ هایشان جاری باشد.

وی ادامه داد: پیشنهاد می کنم اصل و ترجمه متن کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر که محرمانه نیست در اختیار رسانه ها قرار بگیرد تا از افزایش نگرانی ها جلوگیری کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet