پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/05/28 15:24:26
سرویس فرهنگی
حضرتی با اشاره به زمزمه منتفی شدن نمایشگاه مطبوعات امسال:

برگزاری نمایشگاه مطبوعات به دردسر و زحمت آن نمی‌ارزد

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه مردم لحظه به لحظه در فضای رسانه‌ای با یکدیگر در ارتباط هستند، معتقد است برگزاری نمایشگاه مطبوعات به دردسر و زحمت آن نمی‌ارزد.
برگزاری نمایشگاه مطبوعات به دردسر و زحمت آن نمی‌ارزد نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه مردم لحظه به لحظه در فضای رسانه‌ای با یکدیگر در ارتباط هستند، معتقد است برگزاری نمایشگاه مطبوعات به دردسر و زحمت آن نمی‌ارزد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710105432515967.jpg برگزاری,نمایشگاه,مطبوعات,به,دردسر,و,زحمت,آن,نمی‌ارزد Icana

الیاس حضرتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت درباره زمزمه‌های شنیده شده مبنی بر اینکه برگزاری نمایشگاه مطبوعات امسال منتفی است، گفت: برگزاری نمایشگاه مطبوعات به دردسر و زحمت آن نمی‌ارزد قطعا با توجه به مشکلاتی که این روزها برای روزنامه‌ها ایجاد شده است برگزاری این نمایشگاه مفهومی ندارد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: در وضعیت کنونی که هزینه‌های نشریات افزایش پیدا کرده و قیمت کاغذ نیز گران شده است جمع شدن اهالی رسانه در مکانی برای بازدید مردم معنای چندانی ندارد از سوی دیگر نیز فضای مجازی گسترش پیدا کرده است در نتیجه مردم لحظه به لحظه در این فضا با یکدیگر در ارتباط هستند و از اخبار آگاهی دارند.

مدیر مسئول روزنامه "اعتماد" ادامه داد: روزنامه "اعتماد" سال گذشته نیز در این نمایشگاه شرکت نکرده بود زیرا معتقدیم برگزاری نمایشگاه مطبوعات فلسفه‌ای ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet