هدر موبایل
1397/05/29 11:17:49
سرویس سیاسی
امیرآبادی فراهانی خبر داد:

اطلاعات مدیران و نمایندگان مجلس در مورد " پویش فرزندت کجاست" راستی آزمایی می شود

عضو هیات رییسه مجلس از راستی آزمایی اظهارات و اطلاعات نمایندگان مجلس و مدیران در مورد" پویش فرزندت کجاست" خبر داد.
اطلاعات مدیران و نمایندگان مجلس در مورد " پویش فرزندت کجاست" راستی آزمایی می شود عضو هیات رییسه مجلس از راستی آزمایی اظهارات و اطلاعات نمایندگان مجلس و مدیران در مورد" پویش فرزندت کجاست" خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610107216740009.jpg اطلاعات,مدیران,و,نمایندگان,مجلس,در,مورد,",پویش,فرزندت,کجاست",راستی,آزمایی,می,شود Icana

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه اطلاعاتی که نمایندگان مجلس و مدیران در مورد پویش" فرزندت کجاست " ارائه می کنند را در دیده بان شفافیت راستی آزمایی و به مردم اعلام می کنیم، گفت: از نمایندگان و مدیرانی که در این پویش شرکت نکرده اند نیز تقاضا داریم شرکت کرده و اطلاعات درست را به مردم ارائه و اعلام کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، در مورد نحوه انجام راستی آزمایی، افزود: از طریق مردم اطلاعاتی را کسب کرده ایم و اطلاعاتی را نیز  خودمان در دست داریم بنابراین این اطلاعات را با هم تطبیق خواهیم داد و گفته های آنها را راستی آزمایی می کنیم.

وی با یادآوری اینکه صحت و سقم اطلاعات نمایندگان در مورد وضعیت شغلی فرزندانشان مورد بررسی قرار می گیرد، ادامه داد: از اظهارات برخی مدیران به این نتیجه می رسیم که اغلب فرزندان آنها بیکار هستند و باید برای اشتغال آنها چاره اندیشی شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: برخی نیز عنوان می کنند که فرزندانشان در بخش خصوصی مشغول کار هستند اما مشخص نمی کنند بخش خصوصی کجاست و چرا فرزندان آنها تنها در این حیطه مشغول هستند و فرزندان سایر اقشار نمی توانند در بخش خصوصی کار کنند؛ در این رابطه باید شفاف سازی شود که پدران آنها می تواند چه تاثیری بر بخش خصوصی داشته باشند.

امیرآبادی فراهانی افزود: در حال حاضر برای مردم این موضوع مهم است که فرزندان مدیران و نمایندگان کجا مشغول بوده و چگونه در آنجا مشغول شده اند.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه رسانه ها باید از مسئولی که می گوید فرزندم در بخش خصوصی مشغول است بخواهند که اطلاعات درستی از این بخش ارائه کند، تصریح کرد: و از سویی در مورد این موضوع که بخش خصوصی با دولت چه قراردادی منعقد کرده و آقازدگی در این قراردادها تا چه میزان موثر بوده است نیز باید شفاف سازی شود؛ بی شک این موضوع را در دیده بان شفافیت و عدالت پیگیری و نتیجه را به مردم اعلام خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet