خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1397/05/28 19:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غرویان:

مقابل شعارهای تفرقه افکنانه نباید سکوت کرد/ توقع مردم از روحانیت شعارهای وحدت آفرین است

محسن غرویان استاد برجسته حوزه علمیه قم، گفت: مردم در شرایط حساس کنونی از حوزه علمیه، روحانیت و مدرسه فیضیه قم توقع شعارهای وحدت‌آفرین دارند.
مقابل شعارهای تفرقه افکنانه نباید سکوت کرد/ توقع مردم از روحانیت شعارهای وحدت آفرین است محسن غرویان استاد برجسته حوزه علمیه قم، گفت: مردم در شرایط حساس کنونی از حوزه علمیه، روحانیت و مدرسه فیضیه قم توقع شعارهای وحدت‌آفرین دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201710104410077733.jpg مقابل,شعارهای,تفرقه,افکنانه,نباید,سکوت,کرد/,توقع,مردم,از,روحانیت,شعارهای,وحدت,آفرین,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محسن غرویان استاد برجسته حوزه علمیه قم، درباره نوشته ای ساختارشکن در تجمع طلاب در مدرسه فیضیه قم بیان کرد: نام مدرسه فیضیه از قدیم با علم، اخلاق وفرهنگ گره خورده و توقع مردم این است که فیضیه همچنان پایگاه علم، دانش، اخلاق، وحدت و اتحاد باشد.

وی موضع گیری حوزه علمیه درباره این شعار را خواستار شد و ادامه داد: مسئولان حوزه باید نسبت به این شعارها اعلام موضع کنند، و در برابر این گونه شعارهای تفرقه افکنانه نباید سکوت کرد.

این استاد برجسته حوزه علمیه قم، اظهار داشت: فیضیه باید مکان اخلاق و علم و محلی برای درس های فقهی نسبت به مسائل جدید باشد و این توقع مردم از این مدرسه علمیه است.

آیت الله غرویان، با اشاره به تاییدات رهبر معظم انقلاب از دولت و رئیس جمهوری گفت: معظم له در سخنرانی های اخیر خود تاکید کرده اند که کسانی که شعارهای هنجارشکنانه و تفرقه افکنانه می دهند، به دنبال عزل دولت ومخدوش کردن روابط بین قوا هستند که به طور قطع در زمین دشمن بازی می کنند.

وی تاکید کرد: کسانی که در خط رهبری و ولایت و خواهان عزت اسلام، ایران، روحانیت و مردم هستند باید مراقب باشند که وحدت و همدلی در کشور مخدوش نشود.

این استاد برجسته حوزه علمیه قم، با تاکید بر تشخیص درست مطالبات مردم و نقد عالمانه و منصفانه عملکرد مسئولان اظهار داشت: شعارهای تهدید آمیز، تحریک آمیز و تفرقه افکنانه همراه با توهین به شخصیت ها و چهره های برجسته انقلاب مطالبات مردم نیست، بلکه مطالبه آنان وحدت، اتحاد و انسجام درونی در برابر نقشه صهیونیست هاست.

به گزارش ایرنا، تجمع طلاب و روحانیون حوزه علمیه قم باموضوع مطالبه عدالت اقتصادی،روز پنجشنبه هفته گذشته با شعار «روحانیت هم درد و همراه مردم» در مدرسه فیضیه برگزار شد که وجود پلاکاردهایی با مضامین تهدید مسئولان، واکنش هایی به همراه داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet