هدر موبایل
1397/05/28 18:55:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

توافق عباس آخوندی با فرمانده کل ارتش درباره همکاری و هم افزایی بین دو سازمان

وزیر راه و شهرسازی با حضور در ستاد فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش دیدار و گفت‌وگو کرد.
توافق عباس آخوندی با فرمانده کل ارتش درباره همکاری و هم افزایی بین دو سازمان وزیر راه و شهرسازی با حضور در ستاد فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش دیدار و گفت‌وگو کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/119989.jpg توافق,عباس,آخوندی,با,فرمانده,کل,ارتش,درباره,همکاری,و,هم,افزایی,بین,دو,سازمان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به همراه جمعی از معاونین و مسئولین آن وزارتخانه با فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار کردند.

در این دیدار که در ستاد فرماندهی کل ارتش انجام شد طرفین پیرامون همکاری و هم افزایی بین دو سازمان تبادل نظر و گفتگو کردند.

به گزارش مهر، در این دیدار که جمعی از سایر مسئولان ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز حضور داشتند، مواردی که دو سازمان می‌توانند به کمک یکدیگر برای کمک به مردم و بهبود امور ذیربط انجام دهند مورد بحث قرار گرفت و توافقاتی انجام شد که طی آن مقرر شد مدیران مسئول در هر حوزه پیگیر اجرایی شدن این توافقات باشند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet