خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/05/28 21:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سردار یزدی:

حقوق بشر آمریکایی یعنی دستبند زدن به کودک ۵ ساله

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: حقوق بشر آمریکایی یعنی دستبند زدن به کودک ۵ ساله و رفتارهای دوگانه در تمامی مباحث که نمونه آن نیز فراوان است.
حقوق بشر آمریکایی یعنی دستبند زدن به کودک ۵ ساله فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: حقوق بشر آمریکایی یعنی دستبند زدن به کودک ۵ ساله و رفتارهای دوگانه در تمامی مباحث که نمونه آن نیز فراوان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712104293318717.jpg حقوق,بشر,آمریکایی,یعنی,دستبند,زدن,به,کودک,۵,ساله Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سردار محمد رضا یزدی در سومین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی از منظر رهبر معظم انقلاب افزود: امروز حقوق بشر و حقوق بین الملل بشر دوستانه بسیار به هم نزدیک شده است.

وی ادامه داد: همین حقوق بشری که مشخص است آمریکایی ها پس از چند سال با شرط به آن پیوستند و آمریکا با حدود ۲۴۲ سال عمر حدود ۹۳ درصد از این سالها در خارج از کشور خودشان در جنگ بودند و لشکرکشی هایی کردند که به آنها ربط نداشت.

فرمانده سپاه تهران بزرگ افزود: کسب حق وتو برای ۵ کشور از اولین نقض حقوق بشر است که البته نمونه های مختلفی از نقض حقوق بشر توسط آمریکا در داخل و خارج کشورش وجود دارد.

سردار یزدی یادآور شد: حقوق بشر آمریکایی یعنی دستبند زدن به بچه ۵ ساله و نشانه دیگر دوگانه برخورد کردن است و شاهدیم که در تمامی جنگ ها حضور دارند.

وی تاکید کرد: امروز آمریکایی ها در درون و بیرون کشورشان زندان های مختلفی دارند که امروز نقش موثری در برخورد با آزادی خواهان دنیا دارند.

فرمانده سپاه تهران بزرگ افزود: حدود ۲.۲ میلیون نفر در زندانهای آمریکا هستند و ۳.۷ میلیون نفر تحت نظارت برای دادگاهی شدن هستند.

سردار یزدی ادامه داد: در دنیا ۶۵۰ میلیون سلاح در دست مردم غیر نظامی است که بخش زیادی از آن در آمریکا است.

وی با اشاره به حضور آمریکا در کشورهای دیگر نیز گفت: این حضور بسیار تاسف انگیز است که حکومت های مردمی از بین می روند و مردم نیز سرکوب می شوند.

فرمانده سپاه تهران بزرگ در خصوص اتفاقات اخیر نیز گفت: گروهی در خیابان اسم رضا شاه را می آورند در حالیکه جرات ندارند اسم محمد رضا شاه یا ربع پهلوی را بیاورند زیرا وضعیت کثافت کاری آنها روشن و در خاطرات مردم وجود دارد اما از دوران رضاشاه بسیار گذشته و جوانان وضعیت را نمی دانند.

سردار یزدی تاکید کرد: حمله آمریکا به عراق برای همه مشخص شد که هیچ سلاح کشتارجمعی نبود و امروز هم دوباره قطعنامه ها را زیرپا گذاشتن و آبروی نداشته خود را زیرپا گذاشتند.

به گزارش مهر، وی افزود: در موضوع تحریم ها نیز باید گفت که در تمامی مباحث تحریم ها با دولت ها است نه مردم و نباید مردم تحریم شوند، تحویل هرگونه تجهیزات رادیو و تلویزیونی را تحریم کردند در حالیکه وظیفه این مجموعه اطلاع رسانی و آموزش است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet