هدر موبایل
1397/05/29 07:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علیزاده:

امروز افرادی بیشترین ادعای حقوق بشر را دارند که اصلا آن را رعایت نمی‌کنند

حجت‌الاسلام علیزاده گفت: آمریکا به بهانه حقوق بشر در همه جا پایگاه‌های نظامی ایجاد کرده و بر ضد آن فعالیت می کند.
امروز افرادی بیشترین ادعای حقوق بشر را دارند که اصلا آن را رعایت نمی‌کنند حجت‌الاسلام علیزاده گفت: آمریکا به بهانه حقوق بشر در همه جا پایگاه‌های نظامی ایجاد کرده و بر ضد آن فعالیت می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/66894.jpg امروز,افرادی,بیشترین,ادعای,حقوق,بشر,را,دارند,که,اصلا,آن,را,رعایت,نمی‌کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام و المسلمین ابوالقاسم علیزاده نماینده ولی فقیه در حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران در سومین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی از منظر مقام معظم رهبری با بیان اینکه حقوق بشر آمریکایی چند جهتی است و همین آمریکایی‌ها بیش‌ترین آسیب را به نظام اسلامی زده‌اند، اظهار کرد: امروز افرادی بیشترین ادعای حقوق بشر را دارند که اصلا حقوق بشر را رعایت نمی‌کنند.

وی بیان‌کرد: آمریکا به بهانه دفاع از حقوق بشر در همه جا پایگاه‌های نظامی ایجاد کرده، با حمایت از گروه‌های تکفیری مثل داعش عملا بر ضد حقوق بشر فعالیت کرده و حمایت‌های آمریکایی‌ها سبب ایجاد جنگ و تشنج در منطقه شده است.

علیزاده ‌اظهار کرد: مقام معظم رهبری تاکید زیادی بر جلوگیری از نفوذ دشمن و عاملان دشمن داشته‌اند، چرا دستگاه‌های دولتی و ‌نظارتی نمی‌گویند چند نفر نفوذی را دستگیر و دستشان را کوتاه کرده‌اند؟

وی با طرح این سوال که چرا بعد از چهل سال باید گفتمان افشاگری حقوق بشر آمریکایی ارائه شود، عنوان کرد: چرا ترامپ اعلام کرد بدون هیچ پیش شرطی با ایران مذاکره می‌کند؛ ترامپ اگرچه یک دلال است سیاستمدار نیز هست ما‌ از ترامپ توقع نداریم، ولی چرا برخی در داخل زمزمه‌های مذاکره با آمریکا را می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در‌ حفاظت اطلاعات سپاه افزود: در‌ جایگاه هیئت رئیسه مجلس چرا عده‌ای این گونه رفتار می‌کنند که می‌خواهند با آمریکا مذاکره کنند؟ فرد دیگری نیز که نماینده مردم است می‌آید و رجز می‌خواند که چرا پرچم آمریکا را آتش زدید؟ ‌در پاسخ باید گفت ما با آتش زدن پرچم آمریکا می‌خواهیم تو دهنی به آنها بزنیم و بر علیه ظلم‌هایشان ایستادگی کنیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی با بیان اینکه ذات آمریکا و اسرائیل گرگ است چه انتظاری از گرگ دارید؟ گفت: در موازین انقلاب کوتاهی کردیم و اگر کوتاهی نکرده بودیم امروز کسی از لیبرال‌ها نمی‌توانستند قدرت را در دست بگیرند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet