شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/08/08 15:36:00
سرویس اقتصادی

دلخوش: استفاده از کارشناسان دارای سوابق اجرایی می‌تواند دولت را در پیشبرد برنامه‌هایش یاری نماید

مخبر کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: استفاده از نظرات کارشناسانی که دارای سوابق اجرایی می‌باشند می‌تواند دولت را در پیشبرد برنامه‌هایش یاری نماید.

سید کاظم دلخوش در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خانه ملت دولت را دارای دیدگاه‌های مثبت و کارآمدی در زمینه حل مشکلات اقتصادی خواند.

نماینده مردم صومعه سرا گفت: دولت با وجود داشتن برنامه‌های موثر در زمینه اقتصادی در عرصه عمل و اجرایی کردن آنها دچار مشکل است و برای رفع آن بایستی از همه افراد متخصص نظر خواهی و این نظرات را اجرایی نماید چرا که استفاده از نظرات کارشناسان که دارای سوابق اجرایی نیز می‌باشند می‌تواند دولت را در پیشبرد اهداف یاری نماید.

سید کاظم دلخوش نماینده صومعه سرا با بیان توانایی دولت در حل مشکلات اقتصادی، دولت را دارای دیدگاه های مثبت و کارآمدی در این زمینه خواند.

وی افزود: دادن شعارهای اقتصادی به تنهایی کافی نیست و بایستی عوامل و ابزار اجرای کار وجود داشته باشد که با نبود این عوامل و ابزار موجب گردیده است تا در بسیاری از بخش‌ها آنگونه که باید عمل نشود.

دلخوش با اشاره به سخنان یکی از نمایندگان مجلس در خصوص قطب نما نداشتن کشتی اقتصادی دولت گفت: به عقیده من این کشتی کاپیتان یا به عبارتی عواملی مناسب که بتواند آن را هدایت کنند ندارد و عدم وجود نیروی انسانی کارآمد موجب گردیده است تا به موفقیت دست نیابد.

وی با اشاره به عدم توجه کافی در خصوص استاندارد محصولات وارداتی گفت: عدم دقت و نظارت کافی بر ورود محصولات و استاندارد بودن آن موجب می گردد تا کشورهایی مانند چین و ترکیه بخش عمده‌ای از اقتصاد کشور ما را به دست بگیرند.

مخبر کمیسیون اقتصادی تاکید کرد: دولت تنها با کاهش نیروهای خود و استفاده از نیروهای متخصص کشور می‌تواند به اهداف خود نایل گردد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet