هدر موبایل
1397/05/29 11:36:31
سرویس اقتصادی
اسدی‌ کرم:

افزایش خود سرانه قیمت پروازهای داخلی /وزیر راه به موضوع افزایش قیمت‌ها ورود کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: شرکت‌های هواپیمایی به‌صورت خود سرانه قیمت‌ها را افزایش داده‌اند، افزایش قیمت و مسائل ارزی کشور نیز در این زمینه دخالت ندارد لازم است تا وزیر راه و شهرسازی توضیحاتی را ارائه کند.
افزایش خود سرانه قیمت پروازهای داخلی /وزیر راه به موضوع افزایش قیمت‌ها ورود کند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: شرکت‌های هواپیمایی به‌صورت خود سرانه قیمت‌ها را افزایش داده‌اند، افزایش قیمت و مسائل ارزی کشور نیز در این زمینه دخالت ندارد لازم است تا وزیر راه و شهرسازی توضیحاتی را ارائه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105196723646.jpg افزایش,,خود,سرانه,قیمت,پروازهای,داخلی,/وزیر,راه,به,موضوع,افزایش,قیمت‌ها,ورود,کند Icana

علی اسدی‌ کرم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص افزایش قیمت بلیط پروازهای داخلی، اظهار داشت: وضعیت قیمت بلیط پروازهای داخلی کشور بسیار به هم ریخته و درصد افزایش قیمت آنها بسار بالا است که همین موضوع باعث شده تا مردم سرگردان و از افزایش قیمت‌ها بسیار ناراضی و ناراحت باشند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه افزایش قیمت بلیط پروازهای داخلی حساب شده نیست، گفت: مدیرکل‌ فرودگاه‌های کشور مسئولیت این افزایش قیمت‌ها را بر عهده نگرفته، دلیل این موضوع که چرا قیمت پروازهای داخلی افزایش داشته است مشخص نیست و هرکسی به دلخواه قیمت‌ها را تغییر داده است.

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از وزیر راه و شهرسازی درخواست داریم تا به موضوع افزایش قیمت‌ها رسیدگی کند، ادامه داد: افزایش قیمت بلیط پروازهای داخلی به‌صورت رسمی اعلام نشده اما به صورت مثال در گذشته قیمت بلیط پرواز تهران به کرمان 250 تا 280 هزار تومان بود که اکنون به 400 هزار تومان رسیده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش قیمت بلیط‌ها توسط شرکت‌های هواپیمایی شرایط کشور را بر هم ریخته است، تصریح کرد: شرکت‌های هواپیمایی به‌صورت خود سرانه قیمت‌ها را افزایش داده‌اند، افزایش قیمت و مسائل ارزی کشور نیز در این زمینه دخالت ندارد، لازم است تا وزیر راه و شهرسازی توضیحاتی را ارائه کنند زیرا مردم را دچار مشکل کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet