خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/05/29 14:01:13
سرویس سیاسی
صفاری نطنزی:

تشریح برنامه کاری کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی/ نشست‌هایی با سفرا و مسئولان وزارت خارجه برگزار می‌شود

رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس ضمن تشریح برنامه کاری این کمیته، گفت: جلسات منظم با سفرا ادامه دارد، همچنین در هفته آتی نشستی با مسئولان معاونت اقتصادی وزارت خارجه خواهیم داشت.
تشریح برنامه کاری کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی/ نشست‌هایی با سفرا و مسئولان وزارت خارجه برگزار می‌شود رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس ضمن تشریح برنامه کاری این کمیته، گفت: جلسات منظم با سفرا ادامه دارد، همچنین در هفته آتی نشستی با مسئولان معاونت اقتصادی وزارت خارجه خواهیم داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108958060668.jpg تشریح,برنامه,کاری,کمیته,روابط,خارجی,کمیسیون,امنیت,ملی/,نشست‌هایی,با,سفرا,و,مسئولان,وزارت,خارجه,برگزار,می‌شود Icana

مرتضی صفاری‌نطنزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در توضیح فعالیت و برنامه‌های کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: کمیسیون امنیت ملی در دوره جدید طراحی‌هایی را کرده و ارتباطات نزدیک‌تری با وزارت امور خارجه و سفرای ایرانی در خارج از کشور و سفرای سایر کشورهای همسایه و تاثیرگذار در تهران برقرار کرده است.

نماینده مردم نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این کمیته جلسات منظمی را با مسئولان مذکور برگزار کرده است تا بتواند روابط ایران با این کشورها در منطقه و سطح بین‌الملل را رصد کند.

وی افزود: هدف کمیته روابط خارجی ارایه پاسخ به سیاست‌های مداخله‌گرایانه آمریکا در منطقه و کشورهایی که به دنبال ایجاد اخلال در روابط ایران با کشورهای دیگر هستند، است.

هفته آتی؛ زمان برگزاری نشست کمیته روابط خارجی با مسئولان معاونت اقتصادی وزارت خارجه

صفاری نطنزی ادامه داد: از سوی دیگر با مسئولان وزارت امور خارجه به ویژه با معاونت اقتصادی در هفته آتی نشست‌هایی خواهیم داشت تا همکاری‌های اقتصادی، ظرفیت‌‎های صادراتی کشور و بازارهای مقصد و هدف برای کالاهای جمهوری اسلامی ایران را پیگیری کنیم.

رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این کمیته به دنبال رفع مشکلات سر راه را با سهولت بیشتر است از این جهت این جلسات را در سطح کمیته روابط خارجه و کمیسیون امینت ملی دنبال خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet