هدر موبایل
1397/05/29 12:28:19
سرویس صحن
رنجبرزاده قرائت کرد:

بیانیه 220 نفر از نمایندگان در حمایت از پیشرفت های صنعت دفاعی کشور

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه ۲۲۰ نفر از نمایندگان در حمایت از پیشرفت های صنعت دفاعی کشور را قرائت کرد.
بیانیه 220 نفر از نمایندگان در حمایت از پیشرفت های صنعت دفاعی کشور عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه 220 نفر از نمایندگان در حمایت از پیشرفت های صنعت دفاعی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/77834.jpg بیانیه,220,نفر,از,نمایندگان,در,حمایت,از,پیشرفت,های,صنعت,دفاعی,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (دوشنبه، 29 مردادماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه 220 نفر از نمایندگان در حمایت از پیشرفت های صنعت دفاعی کشور را قرائت کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قدردانی و حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پیشرفت های صنعت دفاعی

پیشرفتهای شگرف صنعت دفاعی کشور با خلاقیت و ابتکار فرزندان انقلابی و مؤمن ایران اسلامی، با وجود محدودیت های گوناگون ناشی از تحریم های ظالمانه، نماد شکوهمند، خودباوری، خوداتکایی و خودکفایی در نیل به اقتصاد مقاومتی، برتری دفاعی و اقتدار ملی است .

با گرامیداشت یاد ماندگار سه وزیر دفاع شهید، دکتر چمران، سرلشکر نامجو و سرلشکر فکوری و یک هزار شهید گرانقدر وزارت دفاع، از کارکنان متعهد، سخت کوش و متخصص صنایع دفاعی و تلاش گران و مدیران وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که در ارتقای توان و قدرت بازدارندگی نقش تعیین کننده ای داشته اند، به نمایندگی از ملت رشید و رزمنده پرور ایران اسلامی قدردانی می کنیم که از یکسو در اردوگاه دشمنان و قدرت های سلطه گر هراس افکنده و از سوی دیگر موجب خرسندی دوستان و هم پیمانان در منطقه و جهان شده است.

بدون شک پیشرفت های صنعت دفاعی بیانگر این واقعیت انکارناپذیر است که نه تنها تحریم ۴۰ ساله صنایع نظامی ایران مانع روند رشد و تعالی این صنعت راهبردی نشده است، بلکه یکی از عرصه های موفق و الگو در تحریم شکنی می باشد.

تولید بومی موشک های نقطه زن با برد بالا، تولید و پرتاب ماهواره برها، ساخت ناوهای سطحی و زیرسطحی، پهپادهایی با قابلیت برتر و نیل به خودکفایی از تحقیق و طراحی تا تولید و بکارگیری آن از مؤلفه های قدرت دفاعی و اقتدار است که باعث عمیق تر شدن غرور ملی در آزمایش موفقیت آمیز موشک نقطه زن فاتح مبین به عنوان جدیدترین دستاورد صنعت دفاعی گردید.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از تدابیر و تلاش های مجموعه دفاعی کشور، از تلاش های کار آمد وزارت دفاع برای صیانت و بالندگی صنایع دفاعی و نقش آفرینی در اقتدار علمی و دفاعی و سهم مؤثر در تکوین اقتصاد مقاومتی و نیز مشارکت در صادرات غیرنفتی قدردانی نموده و امیدواریم پیشرو بودن صنایع دانش بنیان دفاعی با نهادینه سازی حداکثری ظرفیت های علمی، پژوهشی و صنعتی، بخش های دولتی و غیر دولتی همواره در طراز برتر منطقه ای و جهانی، در راستای تولید مستمر قدرت بازدارندگی و رفع تهدیدات احتمالی دشمنان صیانت گردد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet