هدر موبایل
1397/05/29 13:29:35
سرویس صحن
نوبخت در تذکر شفاهی:

عده‌ای به بهانه پرداخت مالیات پزشکان جامعه پزشکی را مورد اهانت قرار می‌دهند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس معتقد است اینکه گفته می شود پزشکان باید برای مشخص شدن میزان مالیات کارتخوان بگذارند، برای آن است که پزشک را در حد یک دستفروش پایین بکشند.
عده‌ای به بهانه پرداخت مالیات پزشکان جامعه پزشکی را مورد اهانت قرار می‌دهند عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس معتقد است اینکه گفته می شود پزشکان باید برای مشخص شدن میزان مالیات کارتخوان بگذارند، برای آن است که پزشک را در حد یک دستفروش پایین بکشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201704100888687238.jpg عده‌ای,به,بهانه,پرداخت,مالیات,پزشکان,جامعه,پزشکی,را,مورد,اهانت,قرار,می‌دهند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی نوبخت حقیقی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 29 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی ضمن تبریک روز پزشک گفت: اتاق فکری که جریانات مهم کشور را تحت فشار قرار می دهد، اکنون به دنبال آن است که جامعه پزشکی را نیز مورد هجمه قرار دهد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه برخی با طرح این موضوع که جامعه پزشکی باید مالیات بدهند، بیان کرد: جامعه پزشکی برای پرداخت مالیات حرفی نداریم، ولی اینکه گفته می شود پزشکان باید کارتخوان بگذارند، برای آن است که پزشک را در حد یک دستفروش پایین بکشند.

وی افزود: در آغاز دولت، رئیس کل نظام پزشکی از رئیس سازمان امور مالیاتی دعوت کرد و ابراز داشت که جامعه پزشکی باید به صورت عادلانه مالیات پرداخت کند، اما عده ای بازی درمی آورند و به بهانه مالیات به جامعه پزشکی اهانت می‌کنند.

نوبخت با بیان اینکه پزشکان در زمان جنگ یکصد هزار عمل جراحی رایگان انجام داده اند، گفت: جریانی که نهاد مقدس پزشکی را مورد اهانت قرار داده، به فیضیه نیز حرمت شکنی و بی احترامی کرده و نباید راحت از کنار این موضوع بگذریم، زیرا برنامه ریزی شده است و می خواهند از فیضیه انتقام بگیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet