هدر موبایل
1397/05/29 13:26:50
سرویس صحن
بابایی صالح در نطق میان دستور:

تاکید بر برخورد قاطعانه با متخلفان داخلی/ فرهنگیان بازنشسته تا چه زمانی منتظر دریافت پاداش پایان خدمت باشند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: برخورد قاطعانه با متخلفان داخلی و معرفی آنها به مردم از تقاضاهای نمایندگان از دولت است.
تاکید بر برخورد قاطعانه با متخلفان داخلی/ فرهنگیان بازنشسته تا چه زمانی منتظر دریافت پاداش پایان خدمت باشند عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: برخورد قاطعانه با متخلفان داخلی و معرفی آنها به مردم از تقاضاهای نمایندگان از دولت است. https://cdn.icana.ir/d/019/201708108660313862.jpg تاکید,بر,برخورد,قاطعانه,با,متخلفان,داخلی/,فرهنگیان,بازنشسته,تا,چه,زمانی,منتظر,دریافت,پاداش,پایان,خدمت,باشند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، روح الله بابایی صالح در نشست علنی امروز (دوشنبه، 29 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود ضمن تبریک صنعت دفاعی و عید قربان برای حجاج بیت‌الله الحرام در مکه مکرمه و عرفات به ویژه حجاج ایرانی که در این مناسک حضور دارند آرزوی صحت و سلامتی کرد.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی خطاب به ترامپ و پمپئو افزود: مردم ایران راه خود را انتخاب کرده‌اند و از تهدیدهای ظالمانه هیچ خوفی ندارند و بار دیگر به دنیا ثابت خواهند کرد که آمریکا و صهیونیست کودک‌کش در محاسبات خود اشتباه کرده است.

وی ادامه داد: ایرانیان متعهد به حفظ خون 230 هزار شهید و ایثارگری‌های انجام شده در این حوزه هستند و تحت هیچ عنوانی تسلیم مطالبات نابحق آمریکایی‌ها نمی‌شوند و تا آخر تحت لوای مقام معظم رهبری مقاومت می‌کنند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خطاب به روحانی یادآور شد: با توجه به شرایط فعلی کشور بحران‌های اقتصادی و شکاف و فاصله که دشمنان می‌خواهند بین ملت و حکومت ایجاد کنند در حال حاضر حفظ وحدت و برنامه‌ریزی دقیق و تصمیم‌گیری اساسی برای مقابله با فشارها و تهدیدات دشمن و برخورد قاطعانه با متخلفان داخلی و معرفی آنان به ملت از تقاضاهای نمایندگان مجلس است.

بابایی صالح خواستار جبران خسارت‌های وارده به کشاورزان شمال غرب کشور به ویژه قزوین، بوئین‌زهرا و آوج در سرمازدگی اخیر و اتخاذ تصمیم اساسی و اقدامات فوری در این باره شد تا خسارت کشاورزان جبران شود.

این نماینده مردم  در مجلس دهم خواستار پرداخت پول خرید تضمینی گندم و مابقی مطالبات کشاورزان شد.

وی خطاب به وزیر نیرو افزود: پس از سفر رئیس جمهور به استان قزوین درباره احداث نیروگاه سیکل ترکیبی 500 هزار مگاواتی بوئین‌زهرا و برای جلوگیری از افت ولتاژ برق تصمیم‌گیری شد که با توجه به مصوبه شورای اقتصاد و صدور تمام مجوزها و تأمین زمین هیچگونه اقدامی در این راستا صورت نگرفته است که باید عملیاتی شود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: درباره پست برق  62.20 شهرستان آوج برای تأمین برق شهرک صنعتی هیچ‌گونه اقدامی انجام نشده است که باید در این زمینه اقدامات لازم صورت گیرد.

بابایی صالح با بیان اینکه وضعیت چاه‌های فاقد پروانه که مشکل 103 هزار چاه در سطح استان قزوین و کل کشور دارند مناسب نیست تصریح کرد: در فصل کشت و برداشت محصول با حکمی که توسط دادستان کشور به ویژه در استان قزوین صادر شده چاه‌ها پلمب شده است که مردم روستاها در این زمینه اعتراضاتی داشته‌اند.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی افزود: وزیر نیرو اگر اقدام به تعیین تکلیف چاه‌ها می‌کرد با توجه به وجود 103 هزار حلقه چاه در سطح کشور اگر هر کدام از این چاه‌ها 15 لیتر در ثانیه آب دهد و ضرب در متر مکعب و 3 هزار ساعت در طول سال و هفت سال شود عدد نجومی از ذخیره آب های زیرزمینی به دست می آید.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در خصوص راه‌های مواصلاتی بوئین زهرا و آوج و برخی مسیرهای روستایی پس از 40 سال هیچ اقدامی صورت نگرفته است و پس از سیل اخیری که در منطقه بوئین زهرا و روستاهای آخچه مزار و آب باریک در خرداد ماه جاری شده 500 متر مکعب از مسیر آب روستایی از بین رفته است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: تا چه زمانی فرهنگیان بازنشسته انتظار پاداش پایان خدمت خود را بکشند، چرا هیچ اقدامی در این زمینه انجام نمی‌شود و اقدامی برای رفع موانع ادامه تحصیل فرهنگیان و اعمال مدارک تحصیلی آنها صورت نمی‌گیرد.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: 20 سال است که فرهنگیان و معلمان بسته‌های حمایتی حقوقی دریافت نکرده‌اند که باید در این زمینه اقدامات لازم انجام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet