هدر موبایل
1397/05/31 12:25:31
سرویس اقتصادی
موسوی بیوکی:

ماراتن رکود و تورم در بازار مسکن/جنگ اقتصادی بازار را به چالش کشانده است

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه جنگ اقتصادی بازار داخلی را به چالش کشانده است، گفت: رکود تورمی در بازار مسکن حاکم شده است.
ماراتن رکود و تورم در بازار مسکن/جنگ اقتصادی بازار را به چالش کشانده است نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه جنگ اقتصادی بازار داخلی را به چالش کشانده است، گفت: رکود تورمی در بازار مسکن حاکم شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611105908387413.jpg ماراتن,رکود,و,تورم,در,بازار,مسکن/جنگ,اقتصادی,بازار,را,به,چالش,کشانده,است Icana

سیدابوالفضل موسوی بیوکی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به وضعیت فعلی بازار مسکن، گفت متاسفانه در شرایط فعلی رکود تورمی بر بازار مسکن حاکم شده است.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه همیشه رقابتی میان رکود و تورم در بازار مسکن وجود داشته است، افزود: پارامترهای بسیاری در وقوع شرایط فعلی در بازار مسکن دخیل بوده اما باید بدانیم که نقش سرمایه های سرگردان و همچنین جنگ اقتصادی آغاز شده در بروز آن پررنگ تر از سایر عوامل است.

باید سیاست به کمک اقتصاد بشتابد

موسوی بیوکی با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی باید سیاست به کمک اقتصاد مسکن بشتابد، تصریح کرد: بازار مسکن اکنون نیازمند برنامه مداری برای مدیریت بحران های فعلی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه دولت باید با جهت دهی به نقدینگی بازار مسکن را از تلاطم های فعلی نجات دهد، افزود: در شرایط فعلی باید بدانیم که وجود رکود یا تورم در بازار امری طبیعی است.

موسوی بیوکی با تاکید بر اینکه اکنون بازار مسکن در شرایط رکود-تورمی قرار دارد، تصریح کرد: در شرایط فعلی تلاطم بازار به اندازه ای است که پیش بینی آینده آن سخت است اما بهبود وضعیت رخ می دهد.

شاید برای دوره کوتاهی شرایط اقتصادی کشور سخت تر از اکنون شود

وی با بیان اینکه شاید برای دوره کوتاهی شرایط اقتصادی کشور سخت تر از اکنون شود، گفت: با توجه به آغاز جنگ اقتصادی باید کشور را با مدیریت صحیح به سمت عبور از بحران سوق دهیم.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه کمیسیون عمران مجلس در جلسات مستمر با حضور وزیر راه و شهرسازی پیگیر بهبود وضعیت بازار مسکن است، افزود: اجرایی کردن طرح هایی اعم از طرح اجاره به شرط تملیک و همچنین مسکن استیجاری می تواند در شرایط فعلی به بهبود نسبی وضعیت بازار کمک کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet