هدر موبایل
1397/05/29 17:21:23
سرویس فرهنگی
ذوالقدرنشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس را تشریح کرد:

بخش خصوصی می‌تواند رادیو و تلویزیون فراگیر تأسیس کند/ الزام قانونی برای واریز درآمدهای صداوسیما به خزانه کل کشور

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره بررسی طرح اداره و نظارت بر سازمان صداوسیما، از الزام قانونی برای واریز درآمدهای صداوسیما به خزانه کل کشور دراین طرح خبر داد.
بخش خصوصی می‌تواند رادیو و تلویزیون فراگیر تأسیس کند/ الزام قانونی برای واریز درآمدهای صداوسیما به خزانه کل کشور نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره بررسی طرح اداره و نظارت بر سازمان صداوسیما، از الزام قانونی برای واریز درآمدهای صداوسیما به خزانه کل کشور دراین طرح خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201806107284415558.jpg بخش,خصوصی,می‌تواند,رادیو,و,تلویزیون,فراگیر,تأسیس,کند/,الزام,قانونی,برای,واریز,درآمدهای,صداوسیما,به,خزانه,کل,کشور Icana

سیده فاطمه ذوالقدر درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(دوشنبه 29 مردادماه) کمیسیون فرهنگی مجلس، اظهار کرد: در نشست امروز کمیسیون ادامه بررسی طرح اداره و نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در دستور کار کمیسیون قرار داشت که مواد 15 تا 18 آن مورد بررسی و تصویب نمایندگان مجلس قرار گرفت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس ماده 15 این طرح، بخش خصوصی می تواند با اجازه سازمان در همه بسترهای انتشاری در چارچوب مقررات مصوب هیات امنا رادیو و تلویزیون فراگیر تاسیس کند.

وی افزود: بر طبق ماده 16 این طرح نیز سازمان صدا و سیما می‌تواند با مشارکت بخش خصوصی داخلی و خارجی به تأسیس شبکه بین المللی مبادرت ورزد. ضوابط چگونگی اجرای این ماده به تصویب هیأت امنا می‎رسد.

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه مواد 17 و 18 این طرح نیز درباره منابع مالی اعتباری سازمان صدا و سیما است، ادامه داد: بر این اساس کلیه درآمدها و هزینه‌های سازمان در بودجه کل کشور پیش بینی و درآمدها به خزانه کل کشور واریز می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet