هدر موبایل
1397/05/29 18:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
واکنش آیت‌الله نوری‌همدانی به حادثه اخیر فیضیه؛

اجازه نمی‌دهیم کسی خدمات مراجع و علما بزرگ و حوزه علمیه را زیر سوال ببرد

آیت‌الله العظمی حسین نوری همدانی حادثه اخیر در مدرسه فیضیفه قم را باعث تأسف دانست و گفت: بخشی از سخنان سخنران و بعضی از شعارها نادرست و موجب تاسف بود.
اجازه نمی‌دهیم کسی خدمات مراجع و علما بزرگ و حوزه علمیه را زیر سوال ببرد آیت‌الله العظمی حسین نوری همدانی حادثه اخیر در مدرسه فیضیفه قم را باعث تأسف دانست و گفت: بخشی از سخنان سخنران و بعضی از شعارها نادرست و موجب تاسف بود. https://cdn.icana.ir/d/019/43017.jpg اجازه,نمی‌دهیم,کسی,خدمات,مراجع,و,علما,بزرگ,و,حوزه,علمیه,را,زیر,سوال,ببرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت الله العظمی نوری همدانی در مشهد مقدس ضمن اظهار تاسف از این موضوع بیان کرد: در شرایط فعلی کشور نیاز به تفکر و کمک برای حل مشکلات مردم دارد و این تجمع هم ظاهرا برای همین موضوع بود اما چطور میشود کسی بیاید سخن بگویید و حوزه علمیه و خدمات علماء و مراجع را زیرسوال ببرد.

وی با بیان اینکه حوزه علمیه که در طول تاریخ در مقابل ظلم ماند استکبار ستیز بود حال این گونه قضاوت بی انصافی است، ادامه داد: حوزه هیچ گاه سکولار نبود و نیست و نخواهد بود.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به سخنران تجمع یاد شده گفت: چرا باید کسی را به حوزه بیاورند که از حوزه بی اطلاع باشد؟!

وی شعارهای دست نوشته شده را در این تجمع بسیار ناراحت کننده دانسته و گفت: کسانی که این شعارها را نوشتند خواسته بحق طلاب و علماء را منحرف کردند.

این مرجع تقلید افزود: علماء و مراجع خواستار کمک به مردم هستند.

به گزارش جماران، آیت الله العظمی نوری همدانی تاکید کرد: بخشی از سخنان سخنران و بعضی از شعار ها نادرست و موجب تاسف بود و اجازه نخواهیم داد کسی خدمات مراجع و علما بزرگ و حوزه علمیه را زیر سوال ببرد و از مسوولان محترم حوزه میخواهم که سریعا موضوع پیگیری شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet